FOTO: Teilore Svifta Amerikas Mūzikas Balvas pasniegšanas ceremonijā mirdz kā kosmosa princese

Mūzika – viņas bagātības pamats! ASV popzvaigzne Teilore Svifta oficiāli atzīta par miljardieri 6

Žurnāls “Forbes” Teilori Sviftu oficiāli atzinis par miljardieri, apstiprinot iepriekš izskanējušās baumas, ka amerikāņu dziedātājas bagātība pārsniegusi vienu miljardu dolāru.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Receptes
Kuru zivi nedrīkst ēst kopā ar ādu: eksperts nosauc sugas un brīdina par sekām
“Oficiāli neviens neko neaizliedz.” Krievijā strauji izdziest viena no sievietes galvenajām pamattiesībām
Lasīt citas ziņas

“Forbes” lēš, ka Sviftas bagātība veido 1,1 miljardu dolāru, un viņa ir pirmā popzvaigzne, kas miljardieres statusu sasniegusi, tikai pateicoties savai mūzikai.

34 gadus vecajai Sviftai ir arī iespaidīgs nekustamo īpašumu portfelis ar mājokļiem Ņujorkā, Beverlihilsā, Nešvilā un Rodailendā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Žurnāls norāda, ka citi popmūziķi miljardieri, tostarp Rianna un “Jay-Z”, savu bagātīvu nopelnījuši, pateicoties arī līdzdalībai citās jomās, tostarp modes zīmolos, alkoholisko dzērienu ražošanas uzņēmumos vai izklaides holdingkompānijās.

Kā ziņots, Svifta šī gada sākumā par savu albumu “Midnights” saņēma “Grammy” balvu labākā albuma kategorijā, un tas viņai ir jau ceturtais “Grammy” par labāko albumu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.