Foto: Fotolia

Mūzikā vizuļos sniegs un Margaritas Stārastes pasaka 2

Pievieno LA.LV

Jauktais koris “Domino” kā centrālo šīs sezonas koncertu piedāvā Ziemassvētku tēmai veltītu muzikālo pasaku “Kāpēc sniegs vizuļo”, kas Rīgā tiks atskaņota trešajā adventa svētdienā – 17. decembrī plkst. 18 VEF Kvartāla kamerzālē, informē kora pārstāvji.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Koncertprogrammas pamatā ir šī gada simt gadu jubilāres, iemīļotās bērnu grāmatu mākslinieces Margitas Stārastes literārais darbs. Programmā būs dzirdams pasakas lasījums daudzsološās jaunās aktrises Ievas Barkānes izpildījumā, ko papildinās pasakas sižetam īpaši piemeklēti vokāli un vokāli-instrumentāli skaņdarbi jauktā kora “Domino” un solistu sniegumā.

Koncertprogrammā uzsvars likts tieši uz Latvijas komponistu radītiem skaņdarbiem, aptverot gan Latvijas kormūzikas klasiķu, gan mūsdienu komponistu daiļradi. Kā ierasts, vairākiem skaņdarbiem oriģinālas apdares korim veidojuši kora mākslinieciskais vadītājs Eduards Fiskovičs un kormeistars Ainārs Plezers, kuri līdz ar vēl citiem kolektīva dalībniekiem šoreiz arī paši sēdīsies pie mūzikas instrumentiem. Kā atzīst Eduards Fiskovičs, šogad koris atkāpies no vairākām līdzšinējām kora tradīcijām un šī būs arī pirmā reize, kad visa programma veidota tikai no dziesmām latviešu valodā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Programma tiks atskaņota arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā 6. janvārī plkst. 16. Ieeja bez maksas.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.