Publicitātes foto

Mūzikas un mākslas festivāls “Zaļais stars” turpina tradīciju Pāvilostā 0

26. un 27. jūlijā Pāvilostā norisināsies par ikgadēju tradīciju kļuvušais mūzikas un mākslas festivāls “Zaļais stars”. Sestajā gadskārtā, festivāla saimnieka mūziķa Ulda Marhilēviča aicināti, šeit uzstāsies Latvijā pazīstami mūziķi, kā arī priecēs jaunpienācēji. Neiztrūkstoši gaidāms arī tradicionālais vasaras nakts koncerts Sakaslejas baznīcā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Ukraiņi atraduši alternatīvu ATACMS raķetēm,” atklāj NBS majors Slaidiņš 105
Lasīt citas ziņas

Festivāla organizētājs, pianists un komponists Uldis Marhilēvičs aicina ikvienu baudīt Pāvilostas burvīgo atmosfēru un latviešu mūziku, turpinot daudzu apmeklētāju iecienītu vasaras tradīciju.

Festivāla pirmajā dienā 26. jūlijā tāpat kā iepriekšējos gados notiks vasaras nakts koncerts Sakaslejas baznīcas dārzā. Tajā piedalīsies Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā, dziedātāji Antra Stafecka, Gints Grāvelis, Evita Zālīte un ansamblis, Pāvil­ostas jaunieši, kā arī daudzi citi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc sajūtu pārpilnā nakts koncerta nākamajā dienā, 27. jūlijā, paredzēts grandiozs koncerts Pāvilostas pludmalē, kurā uz skatuves kāps pats festivāla saimnieks U. Marhilēvičs un viņa draugi.  Vakarā Pāvilostas pludmalē festivāla lielkoncertā aktiera Ginta Grāveļa vadībā uzstāsies pazīstamas grupas un mākslinieki: grupa “Triānas parks”, Normunds Jakušonoks un Tipa orķestris, Jānis Bukums un Normunds Rutulis.

Festivāls iepazīstina arī ar dažiem jaunākiem vārdiem Latvijas mūzikā. Piemēram, jaunā rokgrupa “Sub Scrip­tum” sevi raksturo kā puišus no Madonas, kas, izkāpuši no orķestra bedres, izdomāja spēlēt roku. “Mēs uzstājamies visur, esam pat spēlējuši Zirgu stallī, ja neticat, ierakstiet “Youtube: Sub Scriptum – Pajāt”,” savu darbības virzienu raksturo paši puiši.

Pirmoreiz festivālā viesosies arī etnoprieka grupa “Ogas” – ansamblis, kura repertuārā ir latviešu tautasdziesmas, folkmūzika, tautā iemīļoti meldiņi un danči. Dalībnieces (Diāna Logina, Agnese Lukjanova, Evelīna Griņova, Ilze Jurjāne, Igeta Gaiķe) spēlē kokles, stabuli, cimbalu, mandolīnu, akordeonu, dūdas, vijoli, bungas, dzied un iesaista publiku.

Festivālā uzstāsies arī mācītāja un dziedātāja Mārtiņa Burkes-Burkevica vadībā muzicējošā “Montana” – kantrimūzikas izpildītāji, kuri neparastā manierē izpilda zināmus latviešu popmūzikas darbus. Grupu kopā sasaucis bijušais grupas “R.A.P.” mūziķis, uzņēmējs Artis Rozītis. Nosaukums “Montana” vēsta gan par vietu Amerikā, gan slavenajiem džinsiem, kas, laikam ritot, joprojām ir iecienīti.

27. jūlijā papildus mūzikas baudīšanai festivāla apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, tostarp radošajās darbnīcās, dažādās atrakcijās gan bērniem, gan pieaugušajiem, iegādāties amatnieku un mājražotāju atvestos labumus – ikviens interesents varēs atrast sev ko piemērotu Dzintara ielas amatnieku tirdziņā.

Reklāma
Reklāma

“Zaļā stara” programma

26. VII 20.00 Sakaslejas baznīcas dārzā Vasaras nakts koncerts

27. VII 14.00 – 22.00 amatnieku tirdziņš

27. VII 22.00 lielkoncerts Pāvilostas pludmalē

27. VII 24.00 salūts

Biļetes: “Biļešu paradīzes” kasēs, ww.bilesuparadize.lv

Cena: bērniem līdz 7 gadu vecumam bez maksas; jauniešiem no 8 līdz 14 gadiem – EUR 7; pārējiem – EUR 10, pie ieejas EUR 15.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.