Foto. Scanpix / Vichaya Kiatying-Angsulee

Naktī būs jūtams sals. Kāds laiks būs pirmajos Ziemassvētkos? 2

Naktī no sestdienas uz svētdienu Latvijā nav gaidāmi nokrišņi, vietām būs migla un sarma, no valsts dienvidrietumiem palielināsies mākoņu daudzums, prognozē sinoptiķi.

Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Lasīt citas ziņas

Pūtīs lēns vējš. Minimālā gaisa temperatūra būs -3..-9 grādi, valsts austrumu daļā līdz -12 grādiem.

Diena gaidāma daļēji mākoņaina, bez būtiskiem nokrišņiem. Pūtīs lēns dienvidu, dienvidaustrumu vējš. Gaisa temperatūra paaugstināsies līdz 0..-5 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā Pirmajos Ziemassvētkos gaidāms daļēji mākoņains laiks, bez nokrišņiem. Vējam lēni pūšot no dienvidu puses, gaisa temperatūra būs -5 grādi naktī un -2 grādi dienas vidū.

Gordona Remzija Ziemsvētku receptes
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.