Foto: pixabay.com

Naktī daudzviet Latvijā gaidāma salna 1

Naktī uz svētdienu minimālā gaisa temperatūra Latvijā būs -1..+5 grādi, vietām Kurzemē un Rīgas līča piekrastē līdz +7 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Rosļikovs iecerējis sūdzēties par attieksmi pret krieviem Latvijā, taču krievvalodīgo reakcija uz šo nodomu viņam liek pamatīgi vilties
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Kokteilis
Krievija un “Sņeguračka” – Latvijas pārstāves nacionālais tērps “Miss Universe” skaistumkonkursā izsauc sabiedrības sašutumu
Lasīt citas ziņas

Zāles virskārtā daudzviet valstī gaidāma salna. Nakts būs skaidra, ar lēnu vēju un bezvēju.

Dienā spīdēs saule, pēcpusdienā un vakarā mākoņi daļēji pārklās debesis, nav gaidāmi nokrišņi. Svētdien pūtīs mērens dienvidrietumu vējš, tā ātrums brāzmās pieaugs līdz 9-14 metriem sekundē, lēnāks vējš saglabāsies Latgalē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra pēcpusdienā pakāpsies līdz +18..+22 grādiem, pretvēja piekrastē – līdz +14..+17 grādiem.

Rīgā svētdien gaidāma skaidra nakts, pūtīs lēns vējš un gaisa temperatūra pazemināsies līdz +7 grādiem, piepilsētā – līdz +1..+5 grādiem. Dienas otrajā pusē sauli brīžiem aizsegs mākoņi, nelīs, pūtīs mērens dienvidrietumu vējš un gaiss iesils līdz +21 grādam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.