Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Naktī dažviet bagātīgi snigs 0

Pirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu Kurzemi sasniegs jauni nokrišņu mākoņi no jūras, kas vietām izraisīs spēcīgu snigšanu, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Esmu tik smalciņa.” Rēzija Kalniņa atklāj, kāds ir iemesls viņas vizuālajām pārmaiņām 6
Kokteilis
No Auna drosmes līdz Zivju intuīcijai. Pasaki, kas esi pēc horoskopa, un mēs pateiksim, kādas īpašības tev “nāk līdzi pūrā”!
Veselam
Jaunajam Covid variantam – Stratus – ir kāda īpaša pazīme, kas jūtama uzreiz
Lasīt citas ziņas

Pirmdienas rītā Ventspilī sniega dziļums pieauga no 15 līdz 29 centimetriem, vēlāk sniega sega sāka saplakt, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra dati.

Tuvākajā diennaktī daudzviet Latvijā īslaicīgi snigs. Sākot no valsts rietumiem, otrdien debesis skaidrosies un spīdēs saule. Pūtīs lēns līdz mērens dienvidu, dienvidaustrumu vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz -7..-17 grādiem, dienā tā paaugstināsies līdz -4..-11 grādiem.

Rīgā otrdien gaidāms īslaicīgs sniegs, dienas gaitā debesis skaidrosies. Pūšot nestipram dienvidvējam, gaisa temperatūra būs tuvu -10 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.