Foto-LETA/AFP

Naktī gaidāms sals līdz -17 grādiem 0

31.decembra naktī un rītā gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -12..-17 grādiem, vienīgi daļā Kurzemes un Vidzemes piekrastes nekļūs vēsāks par -8..-11 grādiem.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
Kokteilis
Kas jūs bijāt iepriekšējā dzīvē? Vienkāršs aprēķins pēc dzimšanas datuma var sniegt atbildi
Pēc Irānas “nē” Trampam ASV “pastardienas lidmašīna” pamanīta riņķojam virs ASV kodolieroču vadības centra
Lasīt citas ziņas

Valsts lielākajā daļā saglabāsies skaidrs laiks, vietām veidosies migla un sarma. Sagaidāms, ka Latvijas austrumu pierobežā debesis apmāksies, būtiski nokrišņi nav gaidāmi.

Pūtīs lēns dienvidaustrumu vējš, Austrumlatvijā dominēs bezvējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dienas vidū saule gaisu sasildīs līdz -3..-9 grādiem.

Rīgā gada pēdējā diena gaidāma saulaina, ar lēnu dienvidaustrumu vēju. Minimālā gaisa temperatūra naktī no -8..-9 grādiem pilsētas centrā un ziemeļos līdz -14 grādiem vietām Pierīgā. Dienā gaiss iesils līdz -5..-7 grādiem.

Sagaidāms, ka naktī uz ceturtdienu sāksies magnētiskā vētra, kas var izraisīt ziemeļblāzmu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.