Foto: Zane Bitere/LETA

Naktī -5 grādi: laika prognoze piektdienai 0

Pievieno LA.LV

Naktī uz sestdienu gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz 0..-5 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Mājas
Ja cilvēks uzaudzis nabadzībā, viņam kā pieaugušajam ir grūti atteikties no šiem 7 ieradumiem
“Šodien uz vīra vārda jau tiek vērts konts amerikāņu bankā. Nu nopietni?” Sieviete nikna uz CSDD; LA.LV izpēta, vai tas ir reāli iespējams
Veselam
Īsti šķiedrvielu rekordisti: 6 pārtikas produkti, kurus ar steigu jāiekļauj savā uzturā
Lasīt citas ziņas

Vietām sabiezēs migla un apledos ceļi, pūtīs lēns vējš. Diena gaidāma pārsvarā mākoņaina, pēcpusdienā un vakarā daļā Kurzemes un Vidzemes līs un snigs.

Dienas gaitā pastiprināsies dienvidu, dienvidrietumu vējš, piekrastē brāzmās sasniedzot 15-20 metrus sekundē. Maksimālā gaisa temperatūra būs +2..+5 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā sestdien no jauna palielināsies mākoņu daudzums, vakarpusē iespējami nelieli nokrišņi. Naktī pūtīs lēns vējš un gaiss atdzisīs līdz -1..-3 grādiem; dienā dienvidu vējš kļūs mēreni stiprs un gaiss iesils līdz +4 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.