Horoskopi un mistika

Naudas horoskops 2015. gadam visām horoskopa zīmēm3

Foto – Shutterstock

Attiecības ar naudu svarīgas visiem

Nauda ir svarīga ikvienam cilvēkam. No naudas un finansēm ir atkarīgas visas mūsu vajadzības. Dažkārt attiecībās ar naudu mēs darbojamies pareizajā virzienā, bet dažkārt nesasniedzam vēlamos rezultātus.
Kāds ir iemesls, kāpēc vēlamie rezultāti izpaliek, vai kā mums pietrūkst, lai tos sasniegtu? Kas ir jādara, lai uzlabotu savas finanses tā, kā mēs to gribam?
Seko “AstroSage” 2015.gada finanšu horoskopa ieteikumiem un jau drīz sasniegsi tādu finanšu labklājības līmeni, kādu jau sen vēlējies. 2015.gada finanšu horoskops sniegs tev precīzas finanšu prognozes nākamajam gadam. Līdztekus tas piedāvās risinājumus un piesardzības pasākumus, kam tev jāseko, lai uzlabotu savu finansiālo situāciju.
Kāds ir tev labākais investīciju veids? Cik daudz un kad tev jāiegulda nauda, lai tiktu pie peļņas? Izlasi savu 2015.gada biznesa horoskopu un tiec pie lielākas labklājības!

Auns

Auniem 2015.gadā saglabāsies pastāvīgi ienākumi. Horoskops rāda, ka nākamgad tevi var sagaidīt jauns ienākuma avots. Sākot jaunu biznesu, iespējami izdevumi, taču tos var kompensēt prāva peļņa. Tomēr, pateicoties Saturna aspektam uz bagātības māju (otro māju) un Ketu stāvoklim tavā divpadsmitajā mājā, nākamgad bankas konts var piedzīvot nulles bilanci. Šāda situācija var izveidoties, ja tu esi kaut kur ieguldījis savus uzkrājumus, piemēram, nekustamajā īpašumā. Kopumā viss liecina, ka 2015.gads Auniem būs labvēlīgs finanšu jomā.

Vērsis

Vēršiem 2015.gads solās būt labs finanšu ziņā. Tu varēsi uzkrāt naudu. Var izrādīties, ka palīgā šajā ziņā tev nāks jaunākais brālis vai kāds draugs. Horoskops rāda, ka tu vari tikt pie negaidītas naudas. Tomēr tev nav ieteicams iesaistīties tādās darbībās kā azartspēles vai loterijas. Vērsim 2015.gada horoskops iesaka saglabāt piesardzību, pretējā gadījumā var piemeklēt zaudējumi. Gada otrajā pusē tu vari iztērēt zināmu naudas summu mājokļa vajadzībām. Iespējams, iegādāsies jaunu mitekli vai automašīnu. Kopumā ir gaidāms, ka nākamais gads finanšu jomā uzrādīs labvēlīgus rezultātus.

Dvīņi

Dvīņu horoskops liecina, ka 2015.gadā ienākumi pieaugs. It īpaši gada pirmā puse solās būt labvēlīga finanšu jautājumos. Tu vari tikt pie negaidītiem finansiāliem ieguvumiem. Tomēr prognozes liecina, ka pastāv iespēja, ka iztērēsi līdzekļus reliģiskiem mērķiem, var rasties arī tēriņi ģimenes locekļiem. Turklāt pastāv iespējas, ka nākamgad ieguldīsi lielu naudas summu zemes gabala pirkumā.

Vēzis

2015.gadā tevi var gaidīt ievērojami panākumi un ir paredzama negaidīta peļņa. Pastāv iespēja, ka naudu laimēsi loterijā vai dabūsi no investīcijām. Tev var laimēties ar naudas uzkrāšanu. Saskaņā ar horoskopu tu vari parakstīt darījumu, kas sniegs tev lielu peļņu. Pastāv iespēja, ka iegādāsies zemi vai citu nekustamo īpašumu. Ja tu smagi strādāsi, 2015.gads tev nesīs finanšu resursus un turību.

Lauva

Planētu stāvokļa dēļ Lauvām 2015.gadā finanšu jautājumi jākārto ļoti uzmanīgi. Prognozes liecina, ka tavu bankas bilanci var iespaidot vairāki negaidīti izdevumi. Rēķinoties ar šādu situāciju, būtu labi izveidot zināmus naudas uzkrājumus. Lai gan situācija gada otrajā pusē var uzlaboties, piesardzība ir obligāta. Lai gan naudas plūsma atbildīs tēriņiem, šogad izdevumi būs jāierobežo.

Jaunava

Jaunavām gada pirmā puse ir labvēlīga ienākumu ziņā. Rezultātā tavi ienākumi var pieaugt. Horoskops liecina, ka regulāri ienākumi var palīdzēt palielināt uzkrājumus. Mēģini nokārtot vecos parādus gada pirmajā pusē, jo uzkrātie ienākumi būs nepieciešami gada otrajā pusē. Ja tavs darbs ir saistīts ar ārzemēm, gada otrajā pusē ienākumi var ienākt no turienes. Kopumā finanšu ziņā gaidāma stabila finanšu situācija.

Svari

Naudas planēta Jupiters iespaido tavu otro māju (bagātības māju), tāpēc Svariem ir gaidāmi labi ienākumi. Arī finanšu jautājumi nebūs aktuāli ilgi, jo Saturns atrodas otrajā mājā. Sagaidāms, ka tu brīžam saņemsi negaidītu naudu, taču šis nav īstais laiks, lai uzņemtos riskus. Svaru horoskops rāda, ka būs ienākumu pieaugums, taču esi uzmanīgs investīciju jomā.

Skorpions

Astroloģiskās prognozes liecina, ka 2015.gads būs veiksmīgs finanšu ziņā. Ja gada sākumā tava nauda būs kaut kur “iestrēgusi”, attiecīgu pūliņu rezultātā tu to iegūsi vēlāk. Centieni gada sākumā izraisīs finanšu apmēra pieaugumu. Ar grūtu darbu tu vari nopelnīt pievilcīgus ienākumus gada otrajā pusē. Taču – ja atstāsi novārtā savu veselību, tev būs jāizdod nauda medikamentiem. Iespējami tēriņi sliktas veselības vai tuvinieka parāda dēļ.

Strēlnieks

Strēlniekiem jaunais gads nesolās būt labvēlīgs finanšu jomā, jo gada pirmajā pusē naudas planēta atradīsies astotajā mājā. Tādējādi ienākumu ziņā nebūs nepārtrauktības. Tomēr tev nav jāuztraucas, jo starplaikos tu tiksi pie finansēm, kas tevi aizsargās no finanšu krīzes. Finansiālais stāvoklis uzlabosies gada otrajā pusē, taču Saturna ietekmes dēļ šogad tu nevarēsi daudz iekrāt. Nākamgad pārdomā rūpīgi, pirms veikt investīcijas.

Mežāzis

Mežāžiem 2015.gads būs ienākumu pieauguma gads. Saturns, kas pārvalda otro māju, paliks vienpadsmitajā mājā, tāpēc, visticamāk, tevi gaida peļņa. Tu vari tikt pie negaidītiem ienākumiem. Saskaņā ar prognozēm var secināt, ka varēsi akumulēt labus uzkrājumus no biznesā gūtajiem ienākumiem. Tomēr situācija, domājams, mainīsies gada otrajā pusē, kad Jupiters atradīsies astotajā mājā. Rezultātā tevi var piemeklēt neliels ienākumu samazinājums. Attiecībā uz investīcijām šajā periodā saglabā piesardzību.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram, šķiet, 2015.gads būs labs finanšu jautājumu ziņā. Ja tu pieliksi patiesas pūles, tev neradīsies problēmas ar naudu. Taču – tā kā Ketu atrodas otrajā mājā, tev var rasties problēmas ar naudas uzkrāšanu. Būs jāpieliek zināmi centieni šajā ziņā. Horoskops liecina, ka tev ir jābūt piesardzīgam attiecībā uz lielām investīcijām.

Zivis

Horoskops liecina, ka Zivis 2015.gadā gūs labu peļņu no sava biznesa un spēs veikt arī pienācīgus uzkrājumus. Uzkrājumi pieaugs, jo pieaugs ienākumu avoti. Horoskops arī rāda, ka Zivīm būs negaidīta peļņa. Ja tev ir vecs parāds, tu tiksi no tā vaļā gada otrajā pusē. Taču ar investīcijām nekustamajā īpašumā esi ļoti uzmanīgs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Veselam
“Jā, Covid-19 ir bīstams, bet tas ir pārspīlēts,” uzskata Apinis 38
11 stundas
IF
Imants Frederiks Ozols
Pasaulē
“Tas ir rets notikums!” Otrdien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Makrons kopā ar kundzi Brižitu
5 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Uhaņā saražotais draņķis ir izrādījies no aplam izturīga materiāla taisīts.” Egila Līcīša feļetons 2
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Kāpēc lai es kaut ko tādu ēstu?” Skolēni izbrāķē savdabīgās brīvpusdienu pārtikas pakas
1 stunda
LA
LA.LV
Pasaulē
Nepamodās no narkozes: zobārsta krēslā nomirst deviņus gadus veca meitenīte 3
9 stundas