Foto: AP/LETA

Navaļnijs un viņa līdzgaitnieki vēršas tiesā pret Putinu 0

Pievieno LA.LV

Krievijas opozīcijas līderis Aleksejs Navaļnijs un viņa izveidotā Korupcijas apkarošanas fonda (FBK) darbinieki iesūdzējuši tiesā prezidentu Vladimiru Putinu saistībā ar naudas atmazgāšanas lietu, kas uzsākta pret fondu.

VIDEO. Sabiedrība izdarīja to, ko valsts nespēja… 24 stundu labdarības maratonā saziedoti nepieciešamie līdzekļi smagi slimās Līvas ārstēšanai
FOTO, VIDEO. Izskan pirmās versijas, kas izraisījis pēdējā laika smagāko avāriju, kur sadūrās piecas smagās mašīnas
Kokteilis
Maskas ir kritušas! Par ko katras zodiaka zīmes pārstāvji melo visbiežāk?
Lasīt citas ziņas
Viņi pieprasa par nelikumīgu atzīt Putina bezdarbību, kurš nekādi nav reaģējis uz FBK darbinieku konstitucionālo tiesību pārkāpumiem.

Navaļnijs un atbalstītāji uzskata, ka Putins organizējis krimināllietu pret FBK, ņemot vērā plašās represijas, kas izvērstas pret FBK darbiniekiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Putins licis izmeklēšanas struktūrām ierosināt lietu, atriebjoties par FBK veikto korupcijas gadījumu izmeklēšanu un “lai vardarbīgi noturētos pie varas”.

Prasības iesniedzēji pauž, ka gatavi aizstāvēt savu nostāju neatkarīgā tiesā.

Septembrī un oktobrī policija Krievijas reģionos veica masveidīgas kratīšanas Navaļnija birojos saistībā ar apsūdzībām, ka FBK esot iesaistīts naudas atmazgāšanā.

Atbilstoši izmeklētāju versijai FBK darbinieki nelikumīgi saņēmuši 75 miljonus rubļu (miljonu eiro), bet tad šos līdzekļus pārskaitījuši fonda kontos. Aizdomās turamo šajā lietā pagaidām nav.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.