Pexels.com

Nebanku kreditētājs “Moneza” izsniegs aizdevumus arī uzņēmumiem 0

Aternatīvo finanšu pakalpojumu sniedzējs SIA “OC Finance”, kam pieder zīmols “Moneza”, piedāvās aizdevumus un rēķinu kreditēšanu uzņēmumiem, informēja valdes locekle Sanita Zitmane.

Reklāma
Reklāma
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Putina draudi iebrukt Baltijā un izraisīt Eiropā jaunu karu ir jāuztver nopietni, brīdina bijušais ASV armijas ģenerālis 164
Klusā okeāna ūdeņos atklāta būtne, kuras dzīves ilgums ir cilvēka prātam neaptverams
Lasīt citas ziņas

“Moneza” Latvijā darbojas desmit gadus, piedāvājot aizdevumus un kredītu apvienošanas pakalpojumus privātpersonām. Tagad sperts nākamais solis, paplašinot produktu portfeli.

Finanšu nozares asociācijas pērnā gada nogalē publicētais pētījums liecina, ka aptuveni katram otrajam uzņēmumam pēdējos trīs gados bijis nepieciešams aizdevums. Savukārt jaunmākie “Lursoft” dati liecina, ka potenciāli uzņēmēju finanšu veselība uzlabojas, jo ierosināto maksātnespēju skaits turpina samazināties.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Sarūkot ārvalstu kapitāla pieejamībai un ieguldījumiem Latvijas uzņēmumos, mūsuprāt, ir būtiski nodrošināt vietējā finansējuma pieejamību Latvijas uzņēmējiem, tā veicinot to attīstību un inovāciju ieviešanu. “Moneza Bizness” ir īpaši orientēts uz maziem un vidējiem uzņēmumiem, jo aizdevums tiek izsniegts bez nodrošinājuma un ķīlas, turklāt jebkuras bankas klientam – pamata banka nav jāmaina,” skaidroja Zitmane.

Pēc “OC Finance” valdes locekles paustā viedokļa produkts veidots tā, lai tas būtu maksimāli ērts uzņēmējiem un vienlaikus atbilstu to kredītspējai.

“Moneza Bizness” ietver divus aizdevuma veidus – aizdevumu uzņēmuma izaugsmei un aizdevumu rēķinu finansēšanai.

“Izstrādājot produktu, ņēmām vērā, ka uzņēmējiem vienlīdz svarīgi ir spēja prognozēt naudas plūsmu un rēķināties ar noteiktiem tēriņiem, un kreditēšanas procesa vienkāršība,” piebilda Zitmane.

Aizdevums uzņēmuma izaugsmei pieejams summā līdz 100 000 eiro un tā atmaksas termiņš ir līdz 36 mēnešiem. Aizdevuma procentu likme ir no 1,59% mēnesī, turklāt tā visa aizdevuma līguma darbības laikā būs nemainīga. Šis aizdevums paredzēts uzņēmuma attīstībai, tehnikas iegādei, apgrozāmo līdzekļu papildināšanai, neparedzētiem izdevumiem un citiem mērķiem.

Savukārt rēķinu finansēšanai uzņēmēji var iegūt līdz 50 000 eiro lielu aizdevumu, kas jāatmaksā trīs līdz 12 mēnešos. Arī tam tiek piemērota nemainīga procentu likme no 1,59% mēnesī. Šo aizdevuma veidu uzņēmēji izmanto galvenokārt situācijās, kad ir nepieciešami apgrozāmie līdzekļi un sadarbības partneru rēķinu apmaksa ir ilgāka par 30 dienām.

Zitmane papildina, ka biznesa attīstībai un uzturēšanai ir nepieciešami resursi, kas bieži vien vajadzīgi nekavējoties, un tieši to “Moneza” jaunais pakalpojums nodrošina. Tas savukārt nozīmē laika ietaupījumu un iespēju uzsākt darbu pie ieceru īstenošanas pavisam drīz pēc to rašanās.

Reklāma
Reklāma

Abiem aizdevumiem uzņēmuma paraksttiesīgās personas var pieteikties vietnē bizness.moneza.lv, iesniedzot uzņēmuma saimnieciskā konta pārskatu par pēdējiem 12 mēnešiem un, ja nepieciešams, finansējamā rēķina kopiju. Atbilde tiek sniegta stundas līdz dienas laikā no pieteikuma saņemšanas brīža. Pēc līguma parakstīšanas aizdevuma summa tiks ieskaitīta norādītajā kontā vienas stundas laikā.

Uzziņa:

SIA “OC Finance” ir viena no SIA “TWINO” meitas sabiedrībām. Grupa kopumā 2018. gadu noslēdza ar deviņu miljonu eiro peļņu. Grupas neto apgrozījums 2018. gadā pieauga par 157% pret 2017. gadu, kas veidoja vairāk nekā 90 miljonus eiro.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.