Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas mediķi Covid-19 pacientu nodaļā.
Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas mediķi Covid-19 pacientu nodaļā.
Foto: Gatis Rozenfelds/Valsts Kanceleja

Nedēļas nogalē ievērojami audzis Covid-19 pacientu skaits slimnīcās 35

Aizvadītajā nedēļas nogalē visai ievērojami ir audzis Covid-19 pacientu skaits Latvijas slimnīcās, liecina Nacionālā veselības dienesta apkopotā informācija.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
Trīs Krievijas iznīcinātāji ielidojuši Igaunijas teritorijā; igauņi pieprasa NATO 4. panta konsultācijas 121
Lasīt citas ziņas

Patlaban Latvijas slimnīcās ārstējas 227 Covid-19 pacienti, no kuriem 106 tā ir pamatdiagnoze. Salīdzinoši pagājušās darba nedēļas izskaņā slimnīcās atradās 187 Covid-19 pacienti, 85 no kuriem Covid-19 bija pamatdiagnoze. Sasirgušo, kuriem Covid-19 ir pamatdiagnoze, skaits slimnīcās nedēļas nogales laikā ir audzis aptuveni par ceturto daļu.

No stacionētajiem, kuriem Covid-19 ir pamatdiagnoze, 105 ir ar vidēji smagu slimības gaitu, bet viens – ar smagu slimības gaitu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau ziņots, ka pēdējo trīs dienu laikā Latvijā reģistrēti 2909 jauni inficēšanās ar Covid-19 gadījumi, bet nav saņemti ziņojumi par mirušajiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Kopš Covid-19 pandēmijas sākuma šī slimība Latvijā laboratoriski apstiprināta 874 090 gadījumos.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.