Kolāža – LA nedēļas apskats

KAUNS. Pat zebrai jāsarkst. “LA” nedēļas apskats 9

CILVĒKS. Baraks Obama atvadās ar asarām

Reuters
Reklāma
Reklāma

12 lietas, ko sievietes slepeni dara, bet nekad to neatzīst 4
Veselam
Svaigi tie ir daudz veselīgāki: pieci dārzeņi, kurus pirms lietošanas uzturā nevajadzētu termiski apstrādāt
“Šodien saņēmu algu, vakarā jau puses nav, jāņem kredīts!” Latviete atklāj patieso situāciju, kā šobrīd lielākā daļa no mums dzīvo 12
Lasīt citas ziņas

“Paldies jums par visu! Mans pēdējais aicinājums ir tāds pats kā pirmais. Es aicinu ticēt – nevis tam, ka es spēju veikt pārmaiņas, bet ka jūs to spējāt,” interneta sociālajā tīklā ierakstīja ASV prezidents Baraks Obama. Aizvadītā nedēļa pagāja viņa atvadu zīmē, jo jau šonedēļ Baltajā namā ienāks jaunais saimnieks – Donalds Tramps.

Tieši meistarība veidot īsus, saprotamus un plašu sabiedrību uzrunājošus saukļus savulaik kļuva par vienu no Obamas panākumu ķīlām. “Yes, we can” (“Jā, mēs varam”), viņš savulaik apgalvoja, un daudzi tam noticēja gan pirms astoņiem, gan atkārtoti pirms četriem gadiem. Vai varēšana attaisnojusies? Par to ir dažādi vērtējumi, tomēr jāatzīst – ja Obamam tiešām viss būtu izdevies, diez vai par prezidentu būtu kļuvis Tramps.

CITI ŠOBRĪD LASA

Aizejošā prezidenta atvadu runu Čikāgā noklausījās 18 tūkstoši cilvēku. Gandrīz visa zāle, ieskaitot pašu runātāju, izplūda asarās, kad viņš veltīja pateicības vārdus savai sievai Mišelai. Joprojām mēģinot būt iedvesmojošs, Obama savā runā tomēr neslēpa bažas par to, kas nākotnē gaida Ameriku un pasauli.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.