Nepārdot autokrātiskiem režīmiem
 0

Eiropas Savienībā jāpieņem noteikumi, kas ierobežo Eiropas uzņēmumu iespējas eksportēt un pārdot autokrātiskiem režīmiem programmas un citus līdzekļus, kas paredzēti tīmekļa vietņu bloķēšanai vai ļauj noklausīties mobilās telefonsarunas.

Reklāma
Reklāma

 

Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
TV24
“Kodolzemūdene jau pie Krievijas robežas, Putin, un vispār, amerikāņi, sākam izmēģināt savus kodolieročus!” Rajevs “atšifrē” Trampa pēdējos dusmu izvirdumus
FOTO. “Sēnīte” pamazām atgūst savu spozmi – noņemta gadiem krātā sūnu kārta 22
Lasīt citas ziņas

Šādu rezolūciju šonedēļ pieņēmis Eiropas Parlaments. Par dokumenta virzību parlamentā atbildīgais britu deputāts Ričards Hovits skaidroja, ka uzņēmumam “Vodafone” vajadzētu saņemt mācību par Hosni Mubaraka režīma atbalstīšanu. “Vodafone” pēc Mubaraka režīma prasības dažas nedēļas pirms Ēģiptes revolūcijas pārtrauca sniegt savus pakalpojumus iedzīvotājiem.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.