Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Nesoli to, kas tev nav pa spēkam! Horoskopi 22.februārim 0

Dienas noskaņa

Aktuālas būs gan partnerattiecības, gan attiecības ģimenē. Iespējamas iepazīšanās, taču daudziem tās drīz vien sagādās vilšanos. Zvaigznes labvēlīgi noskaņotas pret dažādu jaunu darbu un projektu uzsākšanu, kā arī – veco darbu un problēmu atrisināšanu. Neko neatliec uz rītdienu, izdari šodien! Dažām zodiaka zīmēm gribēsies sevi idealizēt – atceries, ka nevajag solīt citam to, ko tu nevarēsi izdarīt!

Reklāma
Reklāma

Auns

Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 29
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas

Rūpējies par savu veselību. Rūpējies par solīdu attieksmi pret citiem cilvēkiem. Iespējamas romantiskas attiecības – tieši tādas, par kādām tu sapņoji tik ilgu laiku.

Vērsis

Pievērsies savas imunitātes stiprināšanai, paaugstini savu enerģisko potenciālu. Kāds aizrausies ar fitnesu, kādam noderēs garas pastaigas svaigā gaisā. Taču rēķināties ar to, ka tava pašsajūta uzlabosies pati no sevis, ir kļūda.

Dvīņi

CITI ŠOBRĪD LASA

Iespējamas prēmijas, naudas balvas, dāvanas, daži Dvīņi sagaidīs pat ziņas par mantojumu. Drosmīgi vari izšķirties par darbavietas maiņu – šodien tam ir piemērota diena. Nav izslēgts, ka pie tavas dzīves apvāršņa parādīsies cilvēks, kas tev ļoti daudz nozīmēja pagātnē.

Vēzis

Labvēlīga diena dažādiem ar darbu saistītiem jautājumiem, bet otrā dienas puse – ģimenei, draugiem, sev. Iespējami dažādi notikumi, kas tev liks nopietni aizdomāties par problēmām privātajā dzīvē. Jaunas iepazīšanās var kļūt par pamatu tavai nākotnes karjerai vai finansiālai veiksmei.

Lauva

Planētas šodien iesaka pievērst uzmanību izdevīgiem darījumiem un izmantot šo dienu dažādiem darbiem, kas saistīti ar finansēm. Tāpat šodien veiksies mīlas frontē un ģimenes attiecībās.

Jaunava

Ļoti iespējams, ka sievietes – Jaunavas gaida īslaicīga aizraušanās un jaunas attiecības. Sakarā ar to – nav izslēgts, ka notiks būtiskas izmaiņas arī tavā privātajā dzīvē. Savukārt vīriešiem – Jaunavām nāksies būtiski mainīt savus principus, pretējā gadījumā notikumu gaita var mainīties pretēji tavām interesēm.

Svari

Iespējams, ka tu vēlēsies šodien atlikt dažādu problēmu risinājumus uz vēlāku laiku. Taču nedari to! Šodien visām lietām, arī tām, kas sagādā galvassāpes, ir jāpieliek punkts. Privātajā dzīvē tevi var pārņemt sajūta, ka tu cīnies ar neiespējamo.

Skorpions

Šodien ieteicams ir uzturēties sabiedrībā – dažādos ar darbu saistītos pasākumos u.c. Labvēlīga diena, lai piepildītu savas ieceres, vari uzrīkot arī nelielas viesības – tās izdosies. Neizrādi pret apkārtējiem neiecietību un iedomību, esi pieklājīgs. No tavas pacietības un spējas domāt racionāli ir atkarīga notikumu gaita.

Strēlnieks

Ļoti iespējams, ka šodien tev parādīsies iespēja labi nopelnīt vai pat nomainīt darbu. Tu atradīsi pareizo risinājumu, ja vien ieklausīsies savos draugos un radiniekos – viņi tev dos tiešām noderīgus padomus, neatraidi tos. Otrajā dienas pusē iespējams kāds konflikts, kas atrisināsies tavās interesēs, ja tu spēsi koncentrēties un mainīt savu attieksmi pret notiekošo.

Reklāma
Reklāma

Mežāzis

Diena ir lieliski piemērota tam, lai pabeigtu dažādas iesāktas lietas un darbus. Vīriešiem – Mežāžiem iespējama kāda tikšanās vai iepazīšanās, kas gan par nožēlu jau drīzumā liks vilties.

Ūdensvīrs

Šī diena būs labvēlīga daudzās jomās. Piemērots laiks tam, lai ķertos pie jauniem projektiem un uzsāktu darbu pietiem. Zvaigznes joprojām ir noskaņotos pret tevi labvēlīgi. Finansiālais jautājums nedaudz uzlabosies: iespējams kāds laimests vai kāds atdos parādu.

Zivis

Nedod solījumus, kurus nevari izpildīt! Bet, ja reiz devi – pildi! Vari iegādāties apjomīgus pirkumus, taču izturies pret to atbildīgi – pārdomā, vai tev tiešām ir nepieciešams tas, ko vēlies iegādāties un kā tas tev kalpos.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.