Foto: Artis Drēziņš/Latvijas Avīze

Netālu no Brocēniem aizmiga pie stūres un pamodās izcirtumā 2

Šodien, 25.jūlijā, ap pulksten 02.20 policija saņēma ziņu, ka Brocēnu novadā, Cieceres pagastā trīs kilometrus pirms Brocēniem uz Rīgas – Liepājas šosejas ir noticis ceļu satiksmes negadījums.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Hallo! Jā! Klausos!! Ar kādu vārdu tu atbildi uz telefona zvaniem? Izrādās, ka tas kaut ko pasaka par tavu raksturu 9
TV24
“Mūs Latvijā tin ap pirkstu, un jūs neko nedarāt!” Aivis Ceriņš tiešraidē pārmet Ministru prezidentes parlamentārajai sekretārei 12
RAKSTA REDAKTORS
“Nekur neesmu izpaudusi savus datus, tikai veicu ikdienas pirkumus” – Līga zaudējusi 200 eiro un kļuvusi par krāpnieku upuri, neko pat nedarot
Lasīt citas ziņas

Kāds vīrietis, vadot automašīnu “Chrysler Voyager”, aizmidzis pie stūres un nobraucis no ceļa, iebraucot aizsargbarjerā un pēc tam vairākus metrus dziļā gravā – izcirtumā.

Policija vēsta, ka negadījumā vīrietis neesot cietis, taču notikuma vieta izskatās iespaidīga – dziļi krītot, ir bojāts transportlīdzeklis, savukārt ceļa barjera tika norauta vairāku desmitu metru garumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrietim ir noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Netālu no Borcēniem avarē iemidzis šoferis
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.