Foto: Unsplash

Neuzticies šīm divām zodiaka zīmēm: viņi tavas cerības pievils un sāpinās 3

Kad runa ir par uzticamību, mēs katrs ik pa laikam grēkojam. Un tas ir normāli. Kļūdīties ir cilvēcīgi. Un tomēr, astrologi apgalvo, ka dažām zodiaka zīmēm nevar uzticēties nekad un nekādās situācijas, jo ir gandrīz droši, ka viņi jūs pievils.

Reklāma
Reklāma

Lūk, arī viņi:

Dvīņi

Kokteilis
FOTO. Šarma karalienes: šī gada 10 iekārojamākās latviešu dāmas MI skatījumā
Kokteilis
Bijusī olimpietie apstiprina baumas: olimpiskie ciemati kļuvuši par intīmo izklaižu perēkli 63
“Lūdzu, nelaidiet savus bērnus kailus publiskās vietās! Te nav runa par apdegumu vai infekciju risku!” brīdina datu speciālists
Lasīt citas ziņas

Šī ir ļoti sarežģīta zodiaka zīme, kas ir neuzticama vairāku iemeslu dēļ, viens no tiem ir viņu mūžīgā neizlēmība un neprasme izdarīt pareizo izvēli. Dvīņi ir sociālie hameleoni un viņiem patiesībā ļoti pietrūkst tādas lietas kā loģiskā domāšana. Šie cilvēki var melot, lai sasniegtu vēlamo, arī apzināti.
Dvīņiem uzticēties var vienīgi tajā gadījumā, ja viņi paši vēlas jūs noturēt savā dzīvē. Tad viss, kas no jums būs nepieciešams, ir komfortabla saskarsme ar viņiem.

Strēlnieks

Strēlnieki dievina brīvību un vēlas to izjust itin visās dzīves jomās. Viņiem patīk ceļot, viņi varētu visu dzīvi nodzīvot ceļā, pētot un atklājot kaut ko jaunu, satiekot aizvien jaunus un jaunus cilvēkus. Un tad, kad Strēlniekam ir citu cilvēku izpratnē krāšņa un piesātināta dzīve, tā viņus dzen izmisumā, un viņi bieži pat apzināti sāk sāpināt savus tuviniekus…
Dažkārt šīs zīmes pārstāvji var likties klusi un noslēgti, kā arī egoistiski, taču jāprot bildi saskatīt kopumā! Strēlnieks vienmēr dara kaut ko, kas liek justies viņam dzīvam! Viņš nemitīgi ir kaut kādu jaunu piedzīvojumu meklējumos un patiesību sakot jau nevienam nav tiesību viņam pārmest, ka viņš vēlas labāku dzīvi… Tomēr tajā pat laikā jums jāapzinās, ka šie cilvēki ir jāuztver mūžīgi mainīgie, lai vēlāk jums nebūtu liela vilšanās sajūta, ka esat viņam uzticējies, bet viņš šo uzticību nav spējis attaisnot.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.