Foto: Unsplash

Nevilcinies lūgt padomu profesionāļiem! Horoskopi 18. maijam 1

Auns

Ir ļoti noderīgi uzklausīties citu cilvēku viedokļos un lūgt padomu. Tādā veidā tu varēsi izvirzīt jaunus mērķus un ātrāk sasniegt vēlamo. Rūpējies par aktualitātēm, taču sarežģītus projektus labāk nesāc šodien: tavas enerģijas visam var nepietikt. Ieklausies, ko tev saka!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

Atgādini sev mērķus, uz kuriem tiecies, tad darbi ritēs ātrāk. Tev jāsaglabā labs garastāvoklis, pretējā gadījumā tas negatīvi ietekmēs tavu sniegumu. 18. maijs ir piemērots laiks, lai analizētu savus ienākumus un atrastu veidus, kā palielināt budžetu.

Dvīņi

Runā atklāti ar ģimeni vai draugiem, izsaki visu, kas tev nepatīk vai kaitina. Tikai nedusmojies un neapvaino citus. Viss ir jāatrisina mierīgā diskusijā un kompromisa meklējumos. Iespējams, nāksies mainīt visus savus plānus, taču tas nāks tev par labu.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Šodien vari saņemt jaunumus, kas ietekmēs tavu dzīvi un ieviesīs pozitīvas pārmaiņas tavā ikdienā. Ieklausies apkārtējo sarunās, nevilcinies jautāt par to, kas tevi interesē. Tev noderēs kāda cita viedoklis. Finanšu lietas prasa piesardzību.

Lauva

Šodien velti vairāk laika iepriekšējo uzdevumu veikšanai un atbrīvo vietu jauniem interesantiem plāniem. Tev noderēs pieredzējušo cilvēku viedoklis: vari uzsākt kādu jaunu virzienu savā darbībā, veikt izmaiņas savā plānā. Vakarā mēģini emocionāli atpūsties.

Jaunava

Diena būs piepildīta ar raizēm. Zvaigznes iesaka daļu no saviem pienākumiem deleģēt mīļajiem vai draugiem, pretējā gadījumā tev nepaliks laika visu ieplānoto paveikt laicīgi. Šodien tev ir jāizguļas un labi jāatpūšas, lai justos mundrām un darbīgām. Esi uzmanīgāks pret savu veselību!

Svari

Pašpārliecinātības trūkums neļaus tev pieņemt lēmumus un aktīvi rīkoties. Ja iespējams, atliec visu svarīgo uz citu dienu, un šodien dari patīkamas lietas, pavadi laiku ar draugiem. Nesēdi četrās sienās, dodies uz randiņu, izklaidējies!

Skorpions

Tev nevajadzētu pārkāpt noteikumus, kas tika noteikti jau iepriekš. Izrādi cieņu pret citiem un ievēro visas vienošanās. Lai izvairītos no problēmām, šodien zvaigznes iesaka tev pielāgoties apstākļiem un ņemt vērā tuvinieku viedokli. Ja nepieciešams, lūdz palīdzību draugiem.

Strēlnieks

Daudzas lietas, ko šodien esi ieplānojis, virzīsies pārāk lēni. Labāk ieplāno tās uz citu dienu, kad tev būs vairāk enerģijas un laika. Piedāvājumi, kas tev šodien tiks izteikti, aizņems daudz tava laika, taču no tiem būs maz labuma.

Mežāzis

Pastāv liela iespēja iztērēt pārāk daudz naudas nevajadzīgām lietām. Mēģini lieki neatvērt maku, ieslēdz taupīšanas režīmu! Gatavojies pārmaiņām, kas drīz ienāks tavā dzīvē. Nesteidzies, pieņemot lēmumus: šodien nav labākais laiks, lai kaut ko sāktu.

Reklāma
Reklāma

Ūdensvīrs

Apstākļi šodien tev būs labvēlīgi, tāpēc nepalaid garām savu iespēju un sasniedz svarīgus mērķus. Tev būs augsts enerģijas līmenis, tāpēc varēs daudz ko paveikt. Uzņemies iniciatīvu privātajās attiecībās, piedāvā savai otrajai pusītei ko neparastu, sarunā randiņu!

Zivis

Savaldi emocijas, pretējā gadījumā tās traucēs īstenot tavus plānus. Nevilcinies lūgt padomu profesionāļiem: tas palīdzēs tev izstrādāt labu plānu un gūt panākumus. Neaizmirsti teikt mīļus vārdus, dāvināt dāvanas un izrādīt rūpes!

Nosauktas 3 godīgākās zodiaka zīmes, kas vienmēr tiecas pēc taisnības

Foto: Unsplash

5 zodiaka zīmes, kuras 2024.gadā sagaida liela veiksme

Foto: Shutterstock
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.