Foto AFP/Scanpix/LETA

Nīderlandē aiztur vīrieti aizdomās par terorakta gatavošanu 0

Pievieno LA.LV

Nīderlandē aizturēts vīrietis aizdomās par terorakta gatavošanu un viņa mājās ziemeļu pilsētā Groningenā atrasta pistole un munīcija, trešdien paziņoja Nacionālā prokuratūra.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Lielākā daļa to nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā
Lasīt citas ziņas

Izmeklēšanas tiesnesis licis viņu apcietināt uz 90 dienām, kamēr turpinās izmeklēšana.

Prokuratūras paziņojumā teikts, ka vīrietis aizturēts pēc tam, kad Nīderlandes izlūkdienests brīdinājis varasiestādes, ka viņš ir džihādistu grupējuma “Islāma valsts” atbalstītājs un ka viņam pieder ierocis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārmeklējot viņa māju, policija atradusi ieroci, kas bija paslēpts bērnu mugursomā.

Iepriekšējā dienā Nīderlandes pretterorisma koordinators valsts trauksmes līmeni saglabāja ceturtajā līmenī piecu pakāpju skalā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.