Foto – Juris Kalniņš

Ņiživijs atbrīvots no MHL komandas “Rīga” galvenā trenera amata 0

Kādreizējais hokejists Aleksandrs Ņiživijs atbrīvots no Krievijas Jaunatnes hokeja līgas (MHL) Latvijas komandas “Rīga” galvenā trenera amata, informē šīs vienības mātes klubs Rīgas “Dinamo”.

Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc prāta spējām: pirmo vietu aizņem Dvīņi, bet pēdējo…
Gripai šogad ir neparasts simptoms, kas īpaši mulsina pacientus 5
Kokteilis
Latvieši tiek aicināti rīt piedalīties īpaši sirsnīgā akcijā par godu Raimonda Paula 90.jubilejai
Lasīt citas ziņas

Pašlaik 40 gadus vecais Ņiživijs par “Rīga” galveno treneri tika iecelts pirms šīs sezonas, tajā nomainot Ronaldu Ozoliņu. Starp abiem speciālistiem notika rokāde, jo iepriekš Ņiživijs strādāja par Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas kluba Rīgas “Dinamo” galvenā trenera palīgu, bet no šīs sezonas šo pozīciju ieņēma Ozoliņš.

AS “Dinamo Rīga” padome izvērtēja “Rīga” komandas sniegumu MHL čempionāta 22 spēlēs, atzīstot to par neapmierinošu un atbrīvojot Ņiživiju no amata, bet turpmāk šis speciālists pildīs asistenta pienākumus, jo galvenā trenera postenī atgriezies Ozoliņš.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Rīga”, kas MHL čempionātā pašlaik piedzīvojusi jau desmit neveiksmes pēc kārtas, ar astoņiem punktiem 22 mačos ieņem pēdējo, 15., vietu Rietumu konferences kopvērtējumā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.