Rīgas “Dinamo” treneru domu augstais lidojums 0

Rīgas “Dinamo” hokejisti KHL čempionātu pēc pauzes atsāka ar neizteiksmīgu 2:5 zaudējumu debitantiem Pekinas “Kuņluņ Red Star”.

Kāpēc ar gadiem pieaug svars? Kaloriju skaitīšana nepalīdzēs, lūk, kas tev jādara
“Kad sāku rādīt slaidus par Ukrainu, redzēju, ka vairāki skolēni novērsa skatienu…” Pieredzes stāsts par krievvalodīgajiem jauniešiem 264
VIEGLAIS TESTS. Ja nevari atbildēt 100% pareizi uz šiem jautājumiem, tad tu neesi pārāk gudrs

Spēles interesantākais brīdis bija nepilnas 11 minūtes pirms pamatlaika beigām, kad rīdzinieki ieguva tiesības spēlēt vairākumā un nomainīja vārtsargu Jakubu Sedlāčeku pret sesto laukuma spēlētāju. Tobrīd rezultāts bija 1:4, bet, neveiksmīgi nospēlējot iemetienā, ripa jau pēc piecām sekundēm bija pašu vārtos – 1:5.

Ļoti negaidīts lēmums un nevar pat atcerēties, kad kaut kas tāds iepriekš būtu redzēts, 2005. gadā Leonīds Beresņevs Latvijas un Baltkrievijas izlašu mačā olimpiskajā kvalifikācijā ņēma nost vārtsargu piecas minūtes pirms beigām pie 2:4. Tai pat laikā var piekrist treneriem, ka tobrīd jau vajadzēja riskēt. Šoreiz tas gan neattaisnojās. Bet vēl interesantāks ir Rīgas “Dinamo” galvenā trenera Normunda Sējēja paziņojums, ka gribējuši ņemt nost vārtsargu jau otrā perioda beigās, kad rezultāts bija 1:3.

Acīmredzot domāts brīdis, kad 13 sekundes pirms perioda beigām komanda ieguva iespēju spēlēt vairākumā. Droši vien domāja – kas tad tur, jāuzvar iemetiens vai vismaz jāpaņem spēlētāji un nekāda riska, bet paši varam izspēlēt kombināciju un iemest. Tomēr nav tik vienkārši, pārliecinājāmies, ka arī divreiz mazākā laika posmā var notikt daudz kas. Bija skaidrs, ka trešo periodu varēs sākt vairākumā, uz tīra ledus, ar ģērbtuvē sazīmētām kombinācijām, kā to realizēt. Nu, vai vismaz pašiem neielaist. Katrā ziņā – ļoti interesants domu lidojums.

Tas gan ir labi, ka pastāvīgi ir idejas, kā labot situāciju, droši vien starp pelavām ir arī pa kādam graudam. Lai arī spēle pret Ķīnas komandu bija neizteiksmīga, gods godam spēlētājiem, kas patiešām līdz pēdējām sekundēm cīnījās, nevis mierīgi noslidoja gaidot beigu signālu. Te priekšzīmi rādīja kapteinis Gints Meija. Lai Sējējam&Co veicas divos mačos Liepājā – ceturtdien pret Habarovskas “Amur” un sestdien pret Oskara Bārtuļa Vladivostokas “Admiral”.

Normunds Sējējs: “Nebija slikta spēle, emocijas pēc pārtraukuma sākumā bija satraukums, bet pirmais periods iznāca labs. Divus vārtus ielaidām mazākumā un vairākumā, izveidojām daudz momentus, taču nesanāca realizēt. Cīnījāmies līdz beigām, bet mazliet pietrūka. Gribējām vārtsargu ņemt jau pie 1:3, tas bija otrajā periodā. Taču nolēmām, ka ir par agru. Kad bija 1:4, ko tur vairāk gaidīt. Vai 1:5 vai 1:6, nav starpības. Ja ātri iemestu, būtu vēl laiks atspēlēties, taču neveiksmīgi nospēlējām iemetienā.”