Foto-LETA

No nākamā gada Bērnu slimnīcā nemainīs Covid-19 testēšanas kārtību 3

Pievieno LA.LV

No nākamā gada Bērnu klīniskās universitātes slimnīcā (BKUS) nemainīs Covid-19 testēšanas kārtību, kā arī ir noteikti ierobežojumi apmeklētājiem gripas epidēmijas dēļ, aģentūru LETA informēja BKUS Komunikācijas daļas speciāliste Ilze Olšteina.

Kokteilis
Šīm zodiaka zīmēm labāk pārdomāt katru sperto soli – karma tām atspēlējas īpaši sāpīgi
Kokteilis
Četri datumi, kuros dzimst uzvarētāji ar tērauda raksturu un dzelzs gribu – pārbaudi, vai esi sarakstā! 1
“Nabadzīga valsts to nevar atļauties!” Latvieši aktīvi diskutē par gaidāmajām brīvdienām, dēvējot to par “fenomenālu farsu”
Lasīt citas ziņas

Tā kā no nākamā gada 1.janvāra valstī mainās Covid-19 testēšanas algoritms, kas paredz, ka bērnu vecuma pacientiem no valsts budžeta tiks apmaksāta testu veikšana tikai stacionārā, Bērnu slimnīcā netiek mainīta līdzšinējā kārtība.

Pacientiem, kuri ierodas uz plānveida ārstniecības pakalpojumiem Bērnu slimnīcas stacionārā, Dienas stacionārā, Rehabilitācijas un psihiatrijas dienas stacionārā̄ un Rehabilitācijas stacionārā, kā arī viņus pavadošajām personām SARS-CoV-2 Ag tests (ātrais tests) tiks veikts slimnīcā uz vietas.

CITI ŠOBRĪD LASA
Dodoties saņemt pakalpojumu vai konsultāciju uz Bērnu slimnīcas Ambulatoro veselības centru jeb poliklīniku, veikt Covid-19 testu nebūs nepieciešams.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības un observācijas nodaļā testēšanas kārtība paliek nemainīga, tā noteikta atbilstoši Slimības profilakses un kontroles centra algoritmam, ņemot vērā pacienta simptomus.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.