Foto: EPA

No amata atkāpjas Francijas aizsardzības ministre 1

Pievieno LA.LV

Francijas aizsardzības ministre Silvija Gulāra otrdien paziņojusi par atkāpšanos no amata fiktīvo darbavietu skandāla dēļ, kas skāris viņas pārstāvēto partiju centrisko Demokrātisko kustību (“MoDem”).

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Šodien Vecrīgā manīti tanki – iedzīvotāji, nezinot iemeslu, pauž satraukumu un neizpratni 47
“Manu balsi vairs dzirdēt nedrīkst!” Aidis Tomsons atklāj, kā vienā mirklī noslēdzās viņa karjera televīzijā 19
Lasīt citas ziņas

Gulāra, kas agrāk ieņēma deputātes vietu Eiropas Parlamentā (EP), sacīja, ka nevar palikt valdībā, kamēr pastāv iespēja, ka pret viņu var tikt sākta izmeklēšana par parlamenta līdzekļu ļaunprātīgu izmantošanu.

Ministre atkāpusies laikā, ka prezidents Emanuels Makrons veic nelielus pārkārtojumus valdībā pēc viņa dibinātās partijas “Republique En Marche” (“Uz priekšu, Republika!” – REM) un “MoDem” pārliecinošās uzvaras svētdien notikušajās parlamenta vēlēšanās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gulāra aizsardzības ministra amatu ieguva maijā pēc Francijas prezidenta vēlēšanām, kurās uzvarēja Makrons.

“Prezidents ir apņēmies atjaunot ticību valsts iestādēm, reformēt Franciju un restartēt Eiropu,” norādīja Gulāra, uzsverot, ka šī reformām jābūt prioritātei un jāstāv pāri personiskiem apsvērumiem.

“Tādēļ es esmu lūgusi prezidentu (..) ļaut mana aiziet no valdības,” paziņoja Gulāra.
Parīzes prokuratūra šomēnes sāka sākotnējo izmeklēšanu par laikraksta “Canard Enchaine” rakstu, kurā tika apgalvots, ka “MoDem” izmantojusi EP līdzekļus, lai maksātu darbiniekiem Francijā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.