Foto-LETA

No daudzstāvu mājas Rīgā ugunsgrēka dēļ evakuē 20 cilvēkus 0

Pievieno LA.LV

Piektdien, 3.aprīlī, vakarā no daudzstāvu dzīvokļu mājas Rīgā, Ziemeļu ielā, ugunsgrēka dēļ tika evakuēti 20 cilvēki.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
Ukrainas droni trāpa pa valsts sāpīgāko vietu – nozarē panika, preci pat Maskavā izsniedz pēc pieprasījuma 87
“Manu balsi vairs dzirdēt nedrīkst!” Aidis Tomsons atklāj, kā vienā mirklī noslēdzās viņa karjera televīzijā 19
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, izsaukums uz piecstāvu dzīvojamo ēku saņemts plkst.21.18.

Kādā pirmā stāva dzīvoklī degušas sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā. Drošības apsvērumu dēļ pieņemts lēmums evakuēt apkārtējo dzīvokļu iemītniekus un no ēkas evakuēti 20 cilvēki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Saldus novada Novadnieku pagastā piektdien degusi vienstāvu ēkā iebūvēta pirts. Liesmas bija apņēmušas desmit kvadrātmetru lielu platību. Rīgā, Jaunpils ielā, piektdien degusi kāda dārza mājiņa.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 41 notikumu, no kuriem 15 bija saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 19 – ar glābšanas darbiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.