Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Pixabay

No degošas mājas sestdien izglābts cilvēks 0

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji sestdien Preiļu novada Pelēču pagastā izglābuši vienu cilvēku no degošas mājas, aģentūrai LETA pastāstīja VUGD pārstāve Agrita Vītola.

RAKSTA REDAKTORS
“Jūs tur tajā valdībā esat nojūgušies?” Valdība par tautas naudu reklamē sevi komercmedijos 19
Veselam
Antivakseri tagad dziļi nožēlo?! Pētījumā atklāta sensacionāla informācija par Covid-19 vakcīnām 8
Zeme ir nolemta bojāejai: atklāts, kad un kāds būs pasaules gals
Lasīt citas ziņas

Viņa norādīja, ka vakar plkst.15.30 tika saņemts izsaukums uz degošu vienstāva dzīvojamo ēku, kurā 40 kvadrātmetru platība bija aizdedzies dzīvoklis. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji no piedūmotajam telpām izglāba vienu cilvēku, bet vēl divi iedzīvotāji jau bija evakuējušies paši.

Savukārt Aglonas novada Šķeltavas pagastā glābēju palīdzība bija nepieciešama kādam cilvēkam, kurš bija apmaldījies mežā. Vītola skaidroja, ka izsaukums uz notikuma vietu tika saņemts plkst.17.41. Ierodoties notikuma vietā, glābēji ar skaņas signāla palīdzību, kā arī paši ejot mežā, cilvēku atrada un izveda ārā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Turpretim šonakt plkst.3.22 ugunsdzēsēji saņēma izsaukumu uz Kuldīgas novada Rendas pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies vienstāva koka mājā, kura dega 180 kvadrātmetru platībā. Vītola atzīmēja, ka no ēkas paši bija evakuējušies divi cilvēki, kuri nodoti mediķu aprūpē. Ugunsgrēks tika lokalizēts plkst.5.32 un pašlaik turpinās dzēšanas darbi.

Kopumā aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji saņēma 57 izsaukumus, no kuriem 32 bija uz ugunsgrēkiem, 19 uz glābšanas darbi, bet septiņos gadījumos izsaukumi bija maldinoši.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.