Foto: LETA

No Latvijas izraidīti 19 ārzemnieki 1

Pievieno LA.LV

Dažu dienu laikā Valsts robežsardze izraidījusi 19 Vjetnamas pilsoņus, kuri pērn tika aizturēti par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
TV24
“Beidzam bļaut, ka Latvijā ir bezmaksas izglītība un medicīna. Nav!” Cipruss par pieredzi ar meitas skolu
“Mana pensija nav mana nauda?” Iedzīvotājs neizpratnē par spēkā esošos sistēmu un nosauc to par konkrētu cilvēka pazemošanu
Lasīt citas ziņas

Visi 19 izraidītie tika pārņemti no Ieslodzījuma vietu pārvaldes brīvības atņemšanas iestādēm pēc viņiem par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu piespriestā cietumsoda izciešanas.

Visi Vjetnamas pilsoņi izraidīti uz mītnes zemi tranzītā caur Krieviju.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kopš gada sākuma no Latvijas tika izraidīti 84 ārzemnieki, no tiem 69 vjetnamieši, savukārt pērn kopā tika izraidīti 414 ārzemnieki, starp kuriem 330 bija Vjetnamas pilsoņi.
 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.