Reklāmraksti

Noderīgi ieteikumi, kā izvēlēties labākās mēbeles virtuvei0

Publicitātes foto

Tas, ka labi organizēta un stilīga virtuve ir svarīga ikvienā mājoklī, šķiet, šaubas nerada. Izvēloties mēbeles virtuvei, telpa izskatās burvīga un tajā ir patīkami uzturēties.

Mūsdienās virtuve bieži vien vairs nav izolēta telpa, kas iekārtota kaut kur mājokļa stūrī – arvien vairāk tiek izmantoti atvērtie plānojumi, kur virtuve ir kopā ar ēdamistabu vai dzīvojamo istabu. Lai nu kā, virtuve ir vieta, kur ne vien gatavojam maltītes, bet arī pavadām laiku sarunās ar ģimeni un viesiem, tādēļ tās iekārtojums ir ļoti svarīgs.
Turpinājumā daži noderīgi ieteikumi, kas palīdzēs izvēlēties labākās virtuves mēbeles no https://220.lv/lv/mebeles_un_interjers/virtuves_mebeles un iekārtot telpu atbilstoši Jūsu prasībām.

Virtuves izmēri

Pirms lemiet par mēbeļu iegādi un izkārtojumu, vispirms izmēriet telpas platību. Ideāla ir plaša, kvadrātveida vai taisnstūra virtuve, taču mūsdienās reti kurš var atļauties tādu greznību. Piemēram, daudzdzīvokļu namu iemītniekiem bieži vien jārēķinās ar būtiskiem platības ierobežojumiem, turklāt nereti virtuves ir šauras vai neregulāras formas, kas to iekārtošanu padara vēl sarežģītāku.

Uzglabāšanas prasības

Nākamais uzdevums ir noteikt, kādas ir Jūsu prasības attiecībā uz mantu uzglabāšanu. Vietai, ko paredzat dažādu virtuvē vajadzīgu lietu uzglabāšanai, vajadzētu būt nedaudz lielākai par Jūsu šī brīža prasībām – laika gaitā Jūs, iespējams, iegādāsieties jaunu trauku komplektu vai virtuves ierīci.
Daži eksperti iesaka – ja Jūs iekārtojat virtuvi no jauna, mantu uzglabāšanai vajadzētu paredzēt trīs reizes vairāk vietas, nekā Jums šobrīd ir nepieciešams.

Darba virsmas – salas – plānošana

Salas tipa darba virsmas ir ļoti praktiskas un skaistas, taču šis risinājums noderēs tikai tad, ja Jūsu virtuves platība ir vismaz 8 kvadrātmetri. Mazākā virtuvē šis risinājums var sagādāt neērtības, turklāt arī virtuve izskatīsies pārpildīta.
Ja virtuve ir pietiekami liela šāda tipa darba virsmas iekārtošanai, izmantojiet papildu iespējas, ko tā sniedz, piemēram, zem letes izvietojiet plauktus un atvilktnes, kur uzglabāt gatavošanai nepieciešamās lietas.

Mēbeļu materiāli

Dabīgais koks joprojām tiek uzskatīts par vienu no labākajiem virtuves skapīšu materiāliem. Elegantu izskatu panāksiet, izvēloties, piemēram, ozola vai sarkankoka mēbeles. Laba, plaši izmantota alternatīva ir kokskaidu plātnes.

Bāra krēsli, virtuves galdi un krēsli ir izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, koka, metāla. Stilīgi izskatās koka un metāla kombinācija, kā arī galdi ar stikla virsmu.

Spīdīga vai matēta apdare

Tas, kādām virsmām dot priekšroku – matētām vai spīdīgām – vairāk ir gaumes jautājums. Ja vēlaties virtuvei piešķirt dramatiskāku izskatu, izvēlieties mēbeles ar metālisku apdari un citus spīdīgus akcentus. Tomēr neaizmirstiet par līdzsvaru, sienām un grīdām izvēloties matētu klājumu.
Ja dramatiskuma sajūta nav tik svarīga, varat izvēlēties mēbeles ar matētu apdari – tas nekādā ziņā nesamazinās Jūsu virtuves stila koeficientu. Labs variants ir arī matētu skapīšu virsma kombinācijā ar spīdīgu krēslu un galdu apdari vai otrādi.

Krāsu izvēle

Sākot ar baltas krāsas tīrību, beidzot ar koka siltumu – krāsu izvēle ir bezgalīga. Viens no populārākajiem risinājumiem ir baltā mēbeļu krāsa, jo tā bez lielas piepūles telpai piešķir glītu un sakoptu izskatu. Bet ir arī daudz citu lielisku variantu, piemēram, brūns, pelēks. Tāpat nopērkamas mēbeles arī košos, dzīvespriecīgos toņos.
Izveidojiet telpas krāsu shēmu un, pamatojoties uz to, piemeklējiet mēbeles. Piemēram, ja sienas ir neitrālos toņos, varat izvēlēties drosmīgāku krāsu mēbeles.

Interneta veikalā 220.lv viss nepieciešamais Jūsu virtuves iekārtošanai

Lai atrastu virtuvei piemērotākās mēbeles, dažkārt var nākties apmeklēt ļoti daudz dažādu veikalu. Taču ne tad, ja izvēlaties iepirkties internetā – tur pieejams plašs mēbeļu klāsts, turklāt visu nepieciešamo atrast ir daudz ātrāk un vienkāršāk.
Vērts ieskatīties arī interneta veikala 220.lv piedāvājumā, kur nopērkamas virtuves mēbeles visām gaumēm un vajadzībām.
Skapīši, krēsli un virtuves galdi interneta veikalā 220.lv pieejami plašā izvēlē, tādēļ spēs apmierināt pat visprasīgākos pircējus – piedāvājumā gan klasiska stila mēbeles, gan netradicionāli risinājumi dažādu stilu virtuvēm.

Kvalitatīvas un piemērotas virtuves mēbeles – viens no skaistas virtuves priekšnoteikumiem. Izvērtējiet telpas platību un savu dzīvesveidu, lai virtuvē radītu to noskaņu, kas atbilst tieši Jums.

LA.lv