Ekrānšāviņš no youtube.com

Noklausies: Ņūmens sacerējis dziesmu “Putin” 0

Pievieno LA.LV

“Oskara” prēmijas laureāts, amerikāņu komponists Rendijs Ņūmens, kura kontā mūzika tādām filmām kā “Rotaļlietu stāsts”, “Favorīts”, “Princese un varde” un citi, jaunajā albumā iekļāvis dziesmu “Putin”, raksta “The Washington Post”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Atšķirībā no ražīgā darba kino mūzikas jomā, studijas albumu Ņūmenam ir maz – 36 gadu laikā tapuši tikai četri. Jaunais albums nāks klajā 2017. gada pavasarī, taču dziesmu “Putins” Ņūmens padarījis publiski pieejamu jau tagad, jo uzskata, ka pēc ASV prezidenta vēlēšanām tautai zudīs interese par politiku.

Kā komponists atzinis laikrakstam, jaunajam skaņdarbam viņam bijuši divi iedvesmas avoti. Viens no tiem ir attēls ar Vladimiru Putinu bez krekla braucam uz traktora vai jājam zirgā – Ņūmens sacīja, ka viņu pārsteigusi šāda mēroga politiskas personības izrādīšanās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt par otru iedvesmas avotu kalpojis 40. gadu nogalē tapis “Golden Gate Quartet” skaņdarbs par Staļinu.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.