Foto – AFP/LETA

Norvēģijā aizturēts Krievijas pilsonis, kurš karojis Donbasā 0

Pievieno LA.LV

Norvēģijas varasiestādes aizturējušas Krievijas pilsoni Janu Petrovski, kurš Austrumukrainas konfliktā karojis promaskavisko teroristu grupējuma “Doņeckas tautas republika” pusē, vēsta norvēģu raidorganizācija NRK.

Dārzs
5 visbiežāk pieļautās kļūdas, kas nemanāmi pievilina čūskas jūsu pagalmā
Kokteilis
Šajos četros mēnešos dzimst visnoslēgtākie introverti: viņi izvēlas klusumu, nevis pūļus
Kokteilis
Viņi paši cieš un liek ciest arī citiem: nosaukti problemātiskākie zodiaka zīmju pārstāvji
Lasīt citas ziņas

Atbilstoši medija ziņām Petrovskis ir neonacists.

Krievijas pilsoņa atrašanās Norvēģijā, kur viņš dzīvojis kopš 2004.gada, atzīta par draudu nacionālajai drošībai, un viņam likts pamest valsti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Atbilstoši Ukrainas mediju ziņām Petrovskis 2014.gada 5.septembrī teroristu vienības “Rusič” sastāvā piedalījies uzbrukumā Ukrainas brīvprātīgo bataljona “Aidar” kolonnai. Viņš arī apsūdzēts gūstekņu slepkavošanā un spīdzināšanā.

Oficiālas Krievijas puses reakcijas uz šo informāciju pagaidām nav.

Krievija 2014.gada februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš 2014.gada aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos, Ukrainas austrumos.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.