Foto: AFP/Scanpix/LETA
Norvēģijā palielinājies bezdarbs 0
Bezdarba līmenis Norvēģijā oktobrī-decembrī pieaudzis līdz 4%, salīdzinot ar 3,7% jūlijā-septembrī, ziņo valsts statistikas birojs.
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Zelenskis devis 40 dienas, lai Putins izbeigtu karu: viņš pastāsta, ko ieplānojis šī mēneša laikā veikt Krievijā
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
Analītiķi bija prognozējuši, ka bezdarbs pieaugs līdz 3,8%.
Trīs mēnešos līdz novembrim bezdarbs valstī veidoja 3,8%.
Reģistrēto bezdarbnieku skaits oktobrī-decembrī pieauga līdz 113 000 salīdzinājumā ar 107 000 trīs mēnešos līdz septembrim.



