Foto: AFP/Scanpix/LETA

Norvēģijā palielinājies bezdarbs 0

Pievieno LA.LV

Bezdarba līmenis Norvēģijā oktobrī-decembrī pieaudzis līdz 4%, salīdzinot ar 3,7% jūlijā-septembrī, ziņo valsts statistikas birojs.

Kokteilis
Šāds apģērbs var pievienot papildu kilogramus: 10 lietas, kas “spēlē” pret jums
Zelenskis devis 40 dienas, lai Putins izbeigtu karu: viņš pastāsta, ko ieplānojis šī mēneša laikā veikt Krievijā
Kokteilis
10 dīvaini četrdesmitgadnieku ieradumi – agrāk viņi paši par tiem smējās
Lasīt citas ziņas

Analītiķi bija prognozējuši, ka bezdarbs pieaugs līdz 3,8%.

Trīs mēnešos līdz novembrim bezdarbs valstī veidoja 3,8%.

CITI ŠOBRĪD LASA

Reģistrēto bezdarbnieku skaits oktobrī-decembrī pieauga līdz 113 000 salīdzinājumā ar 107 000 trīs mēnešos līdz septembrim.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.