Sports
Hokejs

NOSKATIES: Bļugers lādē no “sava punkta” – otrie vārti NHL pēc kārtas!0

Teodors Bļugers priecājas pēc vārtu guvuma.

Latvijas hokejists Teodors Bļugers sestdien guva vārtus otrajā NHL spēlē pēc kārtas, bet viņa pārstāvētā Pitsburgas “Penguins” viesos ar 2:3 atzina Toronto “Maple Leafs” pārākumu.

Bļugers mača 14. minūtē panāca savai komandai 2:0 pārsvaru – interesanti, ka viņš atkal bija precīzs no kreisā iemetiena apļa – to jau var dēvēt par Bļugera punktu, jo dienu iepriekš viņš aptuveni no tās pašas pozīcijas guva pirmos vārtus NHL karjerā, tāpat maijā pasaules čempionātā līdzīgā stilā iemeta Zviedrijai.

Teodors Bļugers spēlēja 9:08 minūtes (no tām 1:22 mazākumā), divas reizes meta pa vārtiem un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Trijās NHL spēlēs 24 gadus vecais uzbrucējs guvis divus vārtus.

Mača turpinājumā gan veiksmīgāki bija mājinieki, gūstot trīs bezatbildes vārtus un svinot uzvaru.

Saistītie raksti

Pēc atgriešanās no fārmkluba sestdien laukumā devās arī Rūdolfs Balcers Otavas “Senators” zaudējumā pret Detroitas “Red Wings” (0:2). Latviešu uzbrucējs spēlēja desmit minūtes, pielietojot vienu spēka paņēmienu un maču beidza ar neitrālu lietderību. Arī viņš bija ļoti tuvu vārtu guvumam, bet mājiniekus glāba stabiņš (video no 1:58 minūtes).

“Penguins” Austrumu konferencē atrodas piektajā vietā, “Senators” ir pēdējā vietā konferencē un arī visā līgā.