Publicitātes foto

Noslēdzies Rīgas koru mēnesis, zināmi laureāti 0

Pievieno LA.LV

Suminot uzvarētājus, noslēgušās Rīgas Koru mēneša skates, kuras Latvijas Universitātes Lielajā aulā 9., 10., 16. un 17. aprīlī jau tradicionāli organizēja Latvijas Nacionālais kultūras centrs sadarbībā ar Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienību, LA pavēstīja Anete Pitena.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Kokteilis
Tikai šīs trīs zodiaka zīmes ir apveltītas ar īpašu “sesto maņu” – lūk, kuras tās ir 1
Lasīt citas ziņas

Gatavojoties Latvijas simtgades Dziesmu un Deju svētkiem, 90 Rīgas jauktie, sieviešu, vīru un senioru kori, kā arī divi jauktie kori no Pierīgas rādīja savu māksliniecisko līmeni un gatavību vasarā gaidāmajiem reģionālajiem koru svētkiem un jau apgūto daļu no 2018. gada Vispārējo latviešu Dziesmu un Deju svētku Noslēguma koncerta repertuāra.

Ar augstākās kategorijas diplomu un punktu skaitu virs 45, jaukto koru kategorijā šogad par labākajiem žūrija atzinusi korus “Sōla” (diriģents Kaspars Ādamsons), “Kamēr…” (diriģents Janis Liepiņš), “Balsis” (diriģents Ints Teterovskis), Emīla Dārziņa jaukto kori (diriģente Nora Vītiņa), “Jasmīnas kori” (diriģente Agita Ikauniece), kori “Juventus” (diriģents Valdis Tomsons), “Rīga” (diriģente Zane Zilberte), “Austrums” (diriģents Ārijs Šķepasts), “Aura” (diriģents Edgars Vītols), “Sonore” (diriģents Andis Groza) un “Fortius” (diriģente Māra Marnauza).

CITI ŠOBRĪD LASA

Ar augstākās kategorijas diplomu un punktu skaitu virs 45, sieviešu koru kategorijā šogad par labākajiem žūrija atzinusi korus “Dzintars” (diriģente Aira Birziņa), “Balta” (diriģente Māra Marnauza), “Minjona” (diriģents Romāns Vanags), “Ausma” (diriģents Jānis Zirnis), “Sapnis” (diriģente Iveta Rīsmane-Lūse) un Rīgas kamerkori (diriģente Gunta Malēvica).

Ar augstākās kategorijas diplomu un punktu skaitu virs 45, vīru koru kategorijā šogad par labāko žūrija atzinusi vīru kori “Frachori” (diriģents Andrejs Mūrnieks).

Koru skates visā Latvijā notiek no 2. aprīļa līdz 7. maijam.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.