Foto: AFP/Scanpix/LETA

Oktobra pēdējā dienā spīdēs saule. Cik silta būs svētdiena? 0

Pievieno LA.LV

Svētdien – oktobra pēdējā dienā – Latvijā gaidāms pārsvarā saulains laiks, bez nokrišņiem, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
7 lietas, ko astrologi kategoriski aizliedz glabāt makā – pretējā gadījumā nauda “aizbēgs” prom
RAKSTA REDAKTORS
Kārtējā iespēja piepelnīties? Iluta neizpratnē, ka tehniskajā apskatē jāmaksā pat tad, ja iepriekšējā skate vēl ir derīga
NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs 16
Lasīt citas ziņas

Vairāk mākoņu būs Kurzemē, vakarā – arī valsts centrālajā daļā.

Vējš mēreni pūtīs no dienvidiem, gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +11..+13 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā gaidāms sauss un pārsvarā saulains laiks, pūtīs mērens dienvidvējš un gaisa temperatūra sasniegs +12..+13 grādus.

Laikapstākļus nosaka anticiklona ziemeļrietumu perifērija. Atmosfēras spiediens jūras līmenī no 1009 hektopaskāliem Ventspilī līdz 1019 hektopaskāliem Baltkrievijas pierobežā.

ASV Nacionālā okeānu un atmosfēras pārvalde prognozē, ka svētdien uz Zemes sāksies magnētiskā vētra, kuras sākums iepriekš tika prognozēts sestdien.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.