Oļegs Burovs: Ierēdņiem ir grūti pateikt politiķiem “nē” 24

“Protams, tādiem augsta līmeņa ierēdņiem vajadzētu būt TOP menedžeriem, bet tā atlīdzība, ko šobrīd saņem tie cilvēki, ir tāda, ka iet tur ir ļoti grūti, ja esi strādājis kādā kapitālsabiedrībā vai ārvalstu kompānijā, iet blakus politiķiem, tas ir ļoti bīstami, dažreiz – karsti,” TV24 raidījumā “Kārtības rullis” par ierēdņu darbu saka Oļegs Burovs, 14.Saeimas Valsts pārvaldes un pašvaldības komisijas priekšsēdētājs (frakcijām nepiederošs), GKR valdes priekšsēdētājs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

“Kad runājām par iniciatīvu, ierēdņiem ir vēl viena grūta lieta – viņiem visgrūtāk ir pateikt politiķiem “nē”. Šo nepersonalizēsim, domāju, ka cilvēki sapratīs, bet ir tādi politiķi, kas virzās uz priekšu kā tanki, un viņiem neinteresē, kāds ir lēmums. Un pēc tam, ja tas viss aiziet administratīvā vai kriminālatbildībā, tie politiķi ir malā vai sen jau aizgājuši un tad par šo jāatbild ierēdnim,” skaidro deputāts.

Pēc savas līdzšinējās darba pieredzes Burovs atzīst, ka pateikt politiķiem “nē” ir ļoti grūti un dažreiz šāda atbilde var maksāt pat amatu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.