Publicitātes foto

Otrajā “Rīgas A Cappella festivālā” trīs spilgtas programmas 0

Otrais “Rīgas A Cappella festivāls” norisināsies no 31. oktobra līdz 2. novembrim un savos koncertos plašākai publikai piedāvās iepazīt trīs spilgtas a cappella mūzikas programmas, vēsta rīkotāji.

Kokteilis
Ja šie divi satiekas, problēmas ir garantētas – astrologs nosauc visnesaderīgākos zodiaka pārus
Kokteilis
Kurš saka patiesību un kurš ne? Šis godīgāko zodiaka zīmju rangs, iespējams, pārsteigs daudzus
TV24
Igors Rajevs: Ja situāciju neizdosies atrisināt diplomātiskā ceļā, citas iespējas kā militārā operācija nebūs
Lasīt citas ziņas

31. oktobrī plkst. 19.30 Rīgas Sv.Jēkaba katedrālē norisināsies koncerts “Latviešu psalmu dziedājumi” ar vokālo grupu “Schola Cantorum Riga” un māksliniecisko vadītāju Guntaru Prāni, 1. novembrī plkst. 20.00 Latvijas Nacionālās Bibliotēkas Ziedoņa zālē “Nakts koncerts” ar jauniešu kori “Kamēr…” un diriģentu Jāni Liepiņu, 2. novembrī Rīgas Sv.Pētera baznīcā plkst. 18.00 koncerts “Pareizticīgo dziedājumi” ar vīru kori “Logos” un māksliniecisko vadītāju Joanu Šenroku.

“Rīgas A Cappella festivāls” savos koncertos piedāvā iepazīt a cappella žanra daudzveidīgumu, dažādos a cappella mūzikas projektos iepazīstina ar Latvijas un pasaules spilgtākajiem izpildītājiem. Festivāla mērķis ir radīt pozitīvus piemērus, spilgtas, radošas un progresīvas idejas, dot pozitīvus impulsus kopējai vokālās mūzikas attīstībai. Festivālā nozīmīga vieta tiek ierādīta unikāliem a cappella mūzikas projektiem un novatoriskiem a cappella mūzikas atskaņojumiem. Vairāk par 2014.gada festivālu un koncertiem http://www.rigasacappellafestivals.lv

CITI ŠOBRĪD LASA

Ieeja visos festivāla koncertos bez maksas.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.