Foto: LETA

Otrdien gaisa temperatūra daudzviet pakāpsies virs +20 grādiem 0

Otrdienas pēcpusdienā gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +17..+22 grādiem, vietām Zemgalē un Dienvidkurzemē – līdz +23 vai +24 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Plāno iegādāties lietotu auto? 13 automašīnas, kuras var iegādāties pat ar lielu nobraukumu 54
“Pases pazudušas, iestrēguši Arābu Emirātos, būs jāmaksā 6000 eiro,” Didrihsone atklāj, ka nezina, kā tiks uz Latviju
Kokteilis
VIDEO. “Pacēlām viņai vēderu, un tur viss bija jēls līdz kaulam!” Šova zvaigzne Margarita Kolosova vaino mediķus mammas nāvē 63
Lasīt citas ziņas

Mākoņu kļūs mazāk, vēlā vakarā jau visā valstī gaidāms skaidrs laiks. Vietām nedaudz īslaicīgi līs.

Pūtīs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā otrdien nav gaidāmi būtiski nokrišņi, uzspīdēs saule, vakarā debesis kļūs skaidras. Gaiss iesils līdz +21..+22 grādiem.

Laikapstākļus nosaka anticiklona ziemeļu mala.

Atmosfēras spiediens 762-764 dzīvsudraba staba milimetri jūras līmenī.

Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs atgādina, ka vietām valsts centrālajā daļā, arī galvaspilsētā, saglabājas ļoti augsta ugunsbīstamība mežos, tādēļ Rīgā, Zemgalē un Vidzemē spēkā oranžās krāsas brīdinājums.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.