AP

Pakistānas policijas koledžā nogalināti vismaz 59 cilvēki 0

Vismaz 59 cilvēki nogalināti un 117 ir nopietni ievainoti kaujinieku uzbrukumā Pakistānas policijas koledžai valsts dienvidrietumos, paziņojušas Pakistānas valdības amatpersonas.

Eskalācija Tuvajos Austrumos sasniegusi jaunu līmeni: Irāna izteikusi oficiālu brīdinājumu Eiropas valstīm 2
Mēness pamet Zemi? Šobrīd debesu jumā notiek neatgriezeniskas lietas, tās ietekmēs visu 2
Kokteilis
Vai kāds ir teicis, ka tev ir “veca dvēsele”? Iespējams, atbilde slēpjas tavā dzimšanas datumā
Lasīt citas ziņas

Uzbrukums noticis Beludžistānas provinces policijas koledžai, kas atrodas apmēram 20 kilometrus no provinces galvaspilsētas Kvetas.

Drošības spēku operācija koledžas iztīrīšanai no uzbrucējiem beigusies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pakistānas drošības spēki iepriekš paziņoja, ka uzbrucēji bijuši “pieci vai seši”. Uzbrukuma brīdī koledžā atradās apmēram 200 kadeti, daļu no tiem uzbrucēji saņēma gūstā. Vairums bojāgājušo ir policijas kadeti. Uzbrukums notika brīdī, kad kadeti atpūtās vai gulēja.

Par uzbrukumu neviens grupējums atbildību nav uzņēmies, tomēr viens no armijas komandieriem ģenerālis Šers Afguns pavēstīja, ka, noklausoties uzbrucēju telefonsarunas, izdevies uzzināt, ka tie bijuši no kaujinieku grupējuma “Lashkar-e-Jhangvi”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.