Praktiski
Mājas mīluļi

FOTO. Palīdzēsim Netai!0

Foto: Labās mājas

Aptuveni astoņus mēnešus vecā Neta ir mīļa, rotaļīga un tik tiešām draudzīga suņu meitenīte. Viņa labi saprotas ar bērniem un atrod kopīgu valodu arī ar saviem sugas brāļiem.

Neta ir apķērīga suņu meitene un noteikti priecāsies par mājām, kurās varēs ne vien kārtīgi izskrieties un izrotaļāties, bet arī apgūt dažādas suņu skolas gudrības. Jau tagad sunīte atsaucas cilvēka aicinājumam nākt, kad tiek saukta.

Neta gaida saimniekus

Šī sirsnīgā ķepaine dienās izaugs par īsspalvainu, vidēja izmēru astaini, kurai ļoti patiks doties garās pastaigās kopā ar savu ģimeni. Neta ir čipēta, vakcinēta un sterilizēta, tātad pilnīgi gatava doties mājās un kļūt par ģimenes uzticamu draugu un kompanjonu.

Saistītie raksti

Vai vēlies ar Netu iepazīties tuvāk un dot viņai iespēju doties uz savām mājām? Lai sarunātu ciemošanās laiku patversmē, zvani uz tālruni 26617636 (12:00-16:00 katru dienu, izņemot pirmdienas). Gaidīsim! Dzīvnieku patversme “Labās mājas” atrodas Mežapurva ielā 2, Rīgā.

Ja šobrīd nevari kādam no mūsu ķepaiņiem piedāvāt savu sirds siltumu un mājas, bet vēlies atbalstīt patversmes iemītnieku uzturēšanos “Labajās Mājās”, to ir iespējams izdarīt, ziedojot uz Juglas Dzīvnieku aizsardzības grupas Swedbank kontu: LV95HABA0551003865018. Liels paldies par atbalstu!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.