Foto: SHUTTERSTOCK

Pamazām kļūs vieglāk? Astroloģe prognozē, kas mūs sagaida no 15. oktobra līdz 10.decembrim 14

Guna Kārkliņa, “Spīgana”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
“Vakar panika sākās, jo grupā ir “mīkstie”” – nometņu vadītāja nenopietns stāsts par ikdienu bērnu vasaras nometnē 8
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Lasīt citas ziņas

Labā ziņa – tuvojoties gada nogalei, planētu kombinācijas kosmosā kļūst draudzīgākas. Protams, neiztiksim bez sīkiem strīdiņiem, ir jāpārdzīvo Saules un Mēness aptumsumu laiks un pasaulē kopumā mierīgi nebūs, taču vairākas planētas beidz savu piņķerīgo un smagnējo retrogrādo kustību, un arī spriedzes kombināciju kļūst mazāk.

Piņķerīgā Merkura astīte

Trakākais jau aiz muguras… Vēl tikai dažas dienas jāpaciešas – līdz 18.oktobrim Merkurs negantajā retrogrādajā stāvoklī met to piņķerīgo cilpu*. Tad vairāk nekā citkārt iespējami pārpratumi, kļūdas dokumentos, var plīst tehnika. Ja ar ko tādu tuvējā pagātnē esi sastapusies, tad zini – tūlīt tas beigsies. Līdz nākamā gada janvārim. Retrogrādā Merkura periodi ir trīs līdz četras reizes gadā un ilgst trīs nedēļas. Tajos nebūtu vēlams ieplānot svarīgus darbus.

Labākas ziņas lietišķiem cilvēkiem

CITI ŠOBRĪD LASA

Šis gads biznesam daudzās nozarēs nav bijis viegls, arī jaunu uzņēmumu reģistrēšanai piemērotas dienas bija diezgan grūti atrast. Vasarā tādu nebija vispār. (Uzņēmuma reģistrācijas datumam ir nozīme, jo firmai tāpat kā cilvēkam ir savs horoskops. Svarīgi, lai aktīva naudas tēma, lai uzņēmums reģistrēts konkrētai nozarei labvēlīgā laikā utt.) Tad, lūk, tagad ir vismaz viena laba ziņa. Uzņēmējdarbības aizgādnis Jupiters, tāpat kā Merkurs, 18.oktobrī iziet no retrogrādā stāvokļa un sāk rādīt labvēlīgāku vaigu. Darboties kļūst vieglāk, bet ar jaunu uzņēmumu dibināšanu vēl nesteidzies. Oktobrī un līdz 8.novembrim ir spriedzes kombinācija starp Sauli un Plutonu, kas pastiprina bankrota riskus. Protams, ne jau visi tādā laikā reģistrēti uzņēmumi bankrotē, taču krīzes laikos grūtības pārvar ar lielākiem zaudējumiem nekā citi. Pēc tam Saulīti bloķē Saturns, un vairākumā gadījumu tas nozīmē, ka šādai firmai būs ierobežotas izaugsmes iespējas. Firmu reģistrācijai labvēlīgākie datumi būs decembrī, un katrai nozarei tie var būt atšķirīgi. Taču kopumā darboties var un arī plānot nākotni.

Par aptumsumiem un koridoriem

Mūsu aplūkojamā laikā iekrīt gan Mēness, gan Saules aptumsums. Astrologi periodu starp abiem aptumsumiem dēvē par starpaptumsumu koridoru, un pastāv uzskats, ka tas ir īpašs laiks, kad dzīvē var atgadīties karmiski notikumi.

19.novembrī būs Mēness aptumsums Vērša zīmē un 4.decembrī Saules aptumsums Strēlnieka zīmē. Pirmā iezīmē un aktualizē saimnieciskās un arī radošās tēmas, otrā – redzesloka paplašināšanu, izglītošanos, filozofiskos un ētikas jautājumus.

Aptumsumu laiku ieteicams pavadīt rāmi, izvairīties no attiecību skaidrošanas, vairāk pievērsties sev, gremdēties apcerīgās pārdomās, meditēt, arī saudzēt veselību.

Man ir interesants vērojums par cilvēkiem, kuru dzimšanas brīdim tuvu bijis Saules aptumsums. Daudziem no viņiem šajā laikā paaugstinās enerģijas potenciāls, un cilvēki var paveikt vairāk nekā ikdienā. Taču tas katram Saules aptumsuma ietekmē dzimušajam jāpārbauda pašam – darbojas vai ne.

Aptumsumu periodā dzīvē var atgriezties kādi cilvēki no pagātnes, var nākties sakārtot sen neatrisinātus jautājumus u. tml.

Dzīvosim draudzīgi!

Pašās oktobra beigās un novembra sākumā kosmosā daudz nemierīgu, stresa pilnu kombināciju, kas ikdienā var izpausties kā sīki strīdi, kasīšanās par niekiem un matu skaldīšana. Ja gribas ātrumā kaut ko pateikt, tad prātīgāk tomēr noskaitīt līdz desmit. Tās nav graujošas planētu kombinācijas, bet ikdienu var padarīt nemierīgu. Tāpēc dzīvosim draudzīgi!

Dienas lieliskam startam!

17., 18.novembris, 2., 3., 6., 7. decembris

Dienas uz pauzes

15. līdz 18.oktobris, 27.oktobris, 19.novembris un 4.decembris

Spriedzes dienas

21., 25., 28. līdz 31.oktobris, 1. līdz 13.novembris, 8.decembris

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.