Foto – LETA

Brīvdienās noslīkst divi cilvēki. Divus iepūš jūrā un steidz glābt 1

Pievieno LA.LV

Aizvadītajās sutīgajās un ļoti karstajās brīvdienās noslīkuši divi cilvēki, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests.

Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
“Sekas būs lielas un dārgas…” Ministrs Tavars vētras laikā vēršas pie iedzīvotājiem
Lasīt citas ziņas

Sestdien glābēji no ūdenstilpes izcēla vienu noslīkušu cilvēku, bet svētdien izcēla vienu noslīkušu cilvēku izcēla no ūdenstilpes Krāslavas novadā.

Savukārt svētdien Carnikavas novadā palīdzēja nokļūt krastā diviem cilvēkiem, kas ar peldlīdzekli bija iepeldējuši jūrā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Palīdzot nelaimē nonākušiem cilvēkiem, sestdien ugunsdzēsēji glābēji Rīgā noņēma no uzpampuša rokas pirksta gredzenu, bet Jūrmalā palīdzēja cilvēkam, kur pirksts bija iestrēdzis salūzušā velosipēda luktura stiprinājumā.

Aizvadītajās brīvdienās VUGD saņēma 162 izsaukumus – 68 uz ugunsgrēku dzēšanu un 59 uz glābšanas darbiem, bet 35 no izsaukumiem bija maldinājumi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.