Suntažu stacijas ēka.
Suntažu stacijas ēka.
Foto: wikipedia.org

Par 7044 eiro iespējams iegādāties veco Suntažu stacijas ēku 0

VAS “Latvijas dzelzceļš” izsolē ar 7044 eiro sākumcenu pārdos veco dzelzceļa stacijas ēku Suntažos, Ogres novadā, liecina paziņojums oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

“Latvijas dzelzceļš” elektroniskajā izsolē ar augšupejošu soli plāno pārdot arī ūdenstorni Ozolmuižas pagastā, Rēzeknes novadā. Sākumcena ir 1103 eiro.

Izsoles sākums ir 26.augustā plkst.13.

Ar izsolē pārdodamajiem nekustamiem īpašumiem var iepazīties norādītajā adresē līdz 25.augusta plkst.12. Izsoles dalības maksa ir 182 eiro, kā arī jāiemaksā pirkuma nodrošinājums 10% apmērā no izsoles sākumcenas.

CITI ŠOBRĪD LASA

LDz ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitassabiedrības – “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, “LDZ Cargo”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums “LDZ loģistika”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.