Par drošību Londonas olimpiādē 0

Pievieno LA.LV

Britānijas armijā šonedēļ tiks rīkotas mācības, gatavojoties drošības garantēšanai vasarā gaidāmo Londonas olimpisko spēļu laikā, paziņoja Aizsardzības ministrija.


 

Situācija kļūst arvien nopietnāka – strauji pieaug izsaukumu skaits uz 112; tūkstošiem iedzīvotāju palikuši bez elektrības 47
Kokteilis
Atceries 90. gadus? Šīs lietas toreiz kaitināja, bet tagad šķiet neticamas
Veselam
5 populāri ēdieni, no kuriem mediķi iesaka uzmanīties: tie var palielināt trombu risku
Lasīt citas ziņas

Militārās mācības norisināsies trīs posmos no 2. līdz 10. maijam. Pirmajā posmā militārie manevri notiks Britānijas dienvidu piekrastē, otrajā posmā – Londonas gaisa telpā, bet noslēdzošās mācības tiks rīkotas Temzas upes baseinā.

Ar šo mācību palīdzību armija cer “atkārtoti apliecināt britiem, ka tiek darīts viss iespējamais, lai sarīkotu drošas olimpiskās un paralimpiskās spēles”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par drošības garantēšanu olimpisko spēļu laikā gādās vairāk nekā 40 000 cilvēku, un vērienīgie drošības pasākumi izmaksās 553 miljonus mārciņu (475 miljonus latu).

Londonas olimpiskās spēles notiks no 27. jūlija līdz 12. augustam.

Tuvojoties Londonas olimpiskajām spēlēm, Britānijas policija atklājusi speciālas telefona līnijas, lai iedrošinātu Londonas iedzīvotājus un apmeklētājus ziņot par potenciāliem draudiem un uzbrucējiem.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.