Foto – Leta

Par gandrīz pusmiljonu eiro remontēs Jelgavas kultūras namu 0

Par 499 862 eiro četru mēnešu laikā iecerēts rekonstruēt Jelgavas kultūras namu, aģentūra LETA uzzināja pašvaldībā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 3
Veselam
Ārvalstīs strauji izplatās jaunais Covid-19 paveids “FLiRT”. Medicīnas eksperte skaidro, vai šis vīruss ir konstatēts arī Latvijā un cik tas bīstams? 4
Kokteilis
Elīna Didrihsone piedzīvojusi lielu vilšanos – negaiss izjaucis vairāk nekā 1000 eiro vērto dēla dzimšanas dienas ballīti
Lasīt citas ziņas

Projekta īstenošanas gaitā no 2018.gada septembra līdz decembrim plānots veikt Jelgavas kultūras nama ēkas fasādes, pamatu vertikālās hidroizolācijas atjaunošanu un teritorijas sakārtošanu.

Projekta kopējais budžets ir 499 862 eiro, no kuriem 490 375 eiro paredzēti būvdarbiem, 6050 eiro – būvuzraudzībai, bet vēl 3437 eiro – autoruzraudzībai. Lai sekmīgi īstenotu projektu, Jelgavas pilsētas pašvaldība plāno aizņemties Valsts kasē vai komercbankā 250 000 eiro pašvaldības prioritārajam investīciju projektam un 249 862 eiro kultūras iestāžu investīciju projektam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pārējie projektam nepieciešamie līdzekļi ir pašvaldības finansējums – 65 017 eiro speciālā budžeta līdzekļi, kas tiks izmantoti kanalizācijas tīklu un drenāžas izbūvei, un 34 928 eiro – naudas līdzekļu atlikuma samazinājums pašvaldības budžetā.

Aizņēmumu plānots ņemt uz 20 gadiem, pamatsummas atmaksu sākot 2021.gada 20.septembrī. Aizņēmums tiks garantēts ar Jelgavas pilsētas pašvaldības budžetu. Galīgo lēmumu par aizdevumu Jelgavas pilsētas domes deputāti pieņems domes sēdē ceturtdien, 23.augustā.

Kā liecina Iepirkumu uzraudzības biroja (IUB) mājaslapā publicētā informācija, šā gada 5.jūlijā Jelgavas pilsētas pašvaldība izsludinājusi iepirkuma konkursu Jelgavas pilsētas kultūras nama rekonstrukcijas projektam, taču tas noslēdzies bez rezultāta – nepilnu trīs nedēļu laikā netika saņemt neviens pieteikums darbu veikšanai.

IUB pagaidām nav atrodama informācija par atkārtota iepirkuma konkursa izsludināšanu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.