Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Par izvairīšanos no nodokļiem “Gucci” samaksā 1,25 miljardu eiro sodu 0

Itālijas modes zīmola “Gucci” īpašnieks – uzņēmums “Kering” – ceturtdien paziņoja, ka panācis vienošanos, lai Itālijas varasiestādēm samaksātu 1,25 miljardu eiro naudassodu par izvairīšanos no nodokļu nomaksas.

Štatā vairs nebūs Dreģes, arī Martinsonei pasniegti dokumenti: Dailes teātris skaidro masu atlaišanas iemeslus 104
Veselam
Kas notiek ar ķermeni, ja nepietiek magnija: 10 trauksmes signāli, ko tev vajadzētu pamanīt
Kokteilis
Liktenīgie skaitļi: šie dzimšanas datumi rada cilvēkam problēmas un grūtības
Lasīt citas ziņas

Milānas prokuratūra pret “Kering” bija sākusi izmeklēšanu saistībā ar aizdomām, ka uzņēmums ienākumus no tirdzniecības Itālijā vairāku gadu garumā deklarējis Šveicē, tādējādi iekšzemes nodokļu maksājumos ietaupot aptuveni 1,3 miljardus eiro.

Itālijas mediji iepriekš vēstīja, ka 2017.gadā sāktā izmeklēšana balstīta uz informāciju, ko sniedzis kāds bijušais augsta līmeņa “Gucci” darbinieks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tikmēr Francijas ziņu portāls “Mediapart” martā apgalvoja, ka “Kering” kopš 2002.gada izvairījies no nodokļu nomaksas kopumā 2,5 miljardu eiro apmērā, galvenokārt Itālijā, taču arī Francijā un Lielbritānijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.