Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Zane Bitere/LETA

Par kāda pacienta tuvinieces uzbrukumu ārstei sākts kriminālprocess 60

Valsts policija sākusi kriminālprocesu par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) ārstei.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 53
Labs darbiņš, kas padarīts – “Visiem nepietiek!” Krievijā sācies 95.benzīna deficīts 73
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas
Pērn novembrī policija sāka administratīvā pārkāpuma procesu par kāda pacienta tuvinieces uzbrukumu ārstei.

Patlaban policija ir saņēmusi ekspertīžu rezultātus, kas liecina, ka ir nodarīti viegli miesas bojājumi. Līdz ar to tika pieņemts lēmums par iepriekš sāktā administratīvā pārkāpuma procesa izbeigšanu un kriminālprocesa sākšanu, aģentūrai LETA apstiprināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par šādu nodarījumu var piemērot brīvības atņemšanu līdz vienam gadam, probācijas uzraudzību, sabiedrisko darbu vai naudas sodu.

LETA jau rakstīja, ka kāda pacienta tuviniece, nepiekrītot ārstu konsīlija lēmumam par pacienta smadzeņu nāvi, nodarījusi miesas bojājumus Austrumu slimnīcas intensīvās terapijas ārstei, kura pati ievietota slimnīcā.

Austrumu slimnīcas pārstāve Ilga Namniece iepriekš informēja, ka pacients ārstniecības iestādē tika nogādāts jau pēc ilgstošiem reanimācijas pasākumiem. Viņam tika turpināti ārstniecības pasākumi un pēc tam veikti visi normatīvajā regulējumā noteiktie diagnostiskie izmeklējumi un ārstu konsīliji, tai skaitā smadzeņu nāves protokola uzsākšanai.

Izrādot agresīvu nepiekrišanu šim ārstu konsīlija lēmumam, pacienta tuvinieces dažādos veidos traucējušas intensīvās terapijas klīnikas darbu, bet galarezultātā viena no viņām uzbrukusi ārstei. Mediķei nodarīti miesas bojājumus un noteikta darba nespēja, bet vēlāk ārstei kļuvis sliktāk un viņa nogādāta slimnīcā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.