Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: Evija Trifanova/LETA

Kur un par ko tad nu atkal ķers autovadītājus? 11

Atis Jansons, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

Iespējams, esat jau pamanījuši šādu ziņu: “Sākot no sestdienas, 18. februāra, Valsts policija ar pielāgotām autoceļu meteostaciju kamerām, neapturot transportlīdzekli, var fiksēt transportlīdzekļu vadītāju veiktus atsevišķus ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumus.”

Izlasījuši un nobijušies. Vai apmulsuši. Un jautājat – par ko tad nu atkal ķers?! Skaidroju – pagaidām šīs kameras nemācēs tik daudz, cik stacionārie fotoradari, kuru atrašanās vietas savos maršrutos jau esat ielāgojuši.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ātrumu tās nemērīs. Vien (tāpat kā radari) fiksēs garāmbraucēju numurus, kurus salīdzinās ar OCTA un tehnisko apskašu datubāzēm, ar kravenieku iegādāto vinješu sarak­stiem. Un šajās jomās tad grēciniekus sauks pie atbildības. Par ko citiem tiešām prieks, jo elementāru prasību neievērotāju klātbūtne satiksmē var kādam citam dzīvi sabojāt.

Sākotnēji pārkāpumu kontrole un fiksēšana notiks šādās vietās uz valsts galvenajiem autoceļiem:

• uz autoceļa A9 Rīga (Skulte)–Liepāja, 13,3. km;

• uz autoceļa A4 Rīgas apvedceļš (Baltezers–Saulkalne), 7,8. km;

• uz autoceļa P80 Tīnūži–Koknese, 13,4. km;

• uz autoceļa A8 Rīga–Jelgava–Lietuvas robeža (Meitene), 23. km.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.