Gatis Eglītis
Gatis Eglītis
Foto: Zane Bitere/LETA

Par “Konservatīvo” valdes priekšsēdētāju ievēlēts labklājības ministrs Eglītis 18

Partijas “Konservatīvie” padome šodien par valdes priekšsēdētāju ievēlējusi labklājības ministru Gati Eglīti, aģentūrai LETA apstiprināja Eglītis.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Gribēšu redzēt, kas no viņa paliks pāri!” jeb ko putinisti cenšas “iebarot” Jānim Slaidiņam? 73
“Zemenes maksā labu naudu…” Sieviete piedzīvojusi vilšanos un mudina būt acīgiem, iegādājoties zemenes no ielu tirgotājiem
Viedoklis
Armands Puče: Kamēr premjere Līgo vakarā stāstīja, kā tumsa saplūst ar gaismu, patiesībā būtu vajadzīga vispārēja iespringšana 139
Lasīt citas ziņas

Par savu vietnieku viņš izraudzījies Ķekavas novada domes deputātu Andri Vītolu.

“Konservatīvo” valdē ir ievēlēti arī Ventspils novada domes deputāts Bruno Jurševics, Rēzeknes novada domes deputāts Guntis Rasims, ekonomists Jānis Svemps, uzņēmējs Mārtiņš Štāls un Gulbenes novada domes priekšsēdētāja vietniece Guna Švika un Vītols.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc 14. Saeimas vēlēšanām partijas valde uzņēmās atbildību par vēlēšanu rezultātiem un paziņoja par atkāpšanos. Valdes priekšsēdētājs un partijas dibinātājs Jānis Bordāns informēja sabiedrību, ka pats vairs nekandidēs uz valdes priekšsēdētāja amatu, dodot iespēju atbildību uzņemties jauniem Konservatīvo līderiem. Padomes sēdes laikā Jānis Bordāns atsauca savu kandidatūru arī uz valdes locekļa amatu.

“Dibinot un attīstot vispirms Jauno konservatīvo partiju, patlaban – “Konservatīvos”, mani virzīja sapnis par tiesisku Latviju. Es esmu vadījis šo partiju kopš tās pirmsākumiem 2014.gadā un šobrīd atstāju valdes priekšsēdētāja amatu, pieredzot, ka Latvija ir kļuvusi tiesiskāka. Es ar drošu sirdi nodošu grožus jaunu Konservatīvo līderu rokās,” pauda Bordāns pēc partijas valdes vēlēšanām.

Eglītis uzskata, ka “Konservatīvajiem” šis ir iespēju brīdis. “Mēs savstarpējā demokrātiskā konkurencē ievēlējām jaunu valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus. Mūsu galvenais uzdevums šobrīd ir vadīt partijas atjaunošanos, izanalizējot pieļautās kļūdas, saliedējot visu lielo partijas kolektīvu, izstrādājot skaidru, kvalitatīvu, mūsu partijas vērtībās balstītu piedāvājumu vēlētājiem, lai atgūtu viņu uzticību,” uzsver jaunais partijas vadītājs.

Viņš pauž pārliecību, ka “Konservatīvo” ieguldījums Latvijas politikā ir ļoti nepieciešams.

Kā vēstīts, uz “Konservatīvo” valdes priekšsēdētāja amatu kandidēja labklājības ministrs Eglītis un Rīgas domes priekšsēdētāja vietniece Linda Ozola.

Uz valdes locekļu amatiem pretendēja tieslietu ministrs, līdzšinējais partijas valdes priekšsēdētājs Bordāns, kā arī Māris Beļaunieks, Mārtiņš Brigzna, Raitis Bukovskis, Jurševics, Rasims, Miķelis Strīķis, Svemps, Štāls, Švika un Vītols.

Kā ziņots, oktobrī notikušās 14.Saeimas vēlēšanās “Konservatīvajiem” neizdevās pārvarēt 5% barjeru.

Pēc tam “Konservatīvo” līdzšinējais valdes priekšsēdētājs Bordāns un valde pilnā sastāvā atkāpās, uzņemoties atbildību par 14.Saeimas vēlēšanu rezultātiem. Bordāns informēja, ka nekandidēs uz valdes priekšsēdētāja amatu, dodot iespēju jauniem partijas līderiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.