‘Solis 26’
‘Solis 26’
Publicitātes foto.

Par labāko minitraktoru atzīts indiešu agregāts 1

Pievieno LA.LV

Indiešu ražojuma minitraktors Solis 26 ieguvis augstāko reģionālo apbalvojumu – tas atzīts par labāko premium klases minitraktoru Brazīlijā.

Kokteilis
Sievietes ar šiem vārdiem bieži dēvē par eņģeļiem: viņas iedvesmo, nomierina un vienmēr atbalsta
Tu visu mūžu, iespējams, esi dzēris nepareizi! Kāpēc skārdenes mēlītē ir caurums? 10
Kokteilis
Vairs nekas nebūs kā agrāk – trīs zodiaka zīmes stāv lielu pārmaiņu priekšā
Lasīt citas ziņas

Faktam, ka prēmija tika pasniegta tālajā Dienvidamerikas kontinentā, nevajadzētu mulsināt, jo Solis traktoru jaunā paaudze gluži nesen izgājusi pasaules tirgū un šis apbalvojums var būt tikai pirmais iespējamo nākamo vidū. Turklāt Brazīlijas tirgus ir piesātināts ar dažādiem mini­traktoriem, tāpēc indiešu ražotājam bija ļoti sīva konkurence.

Minitraktors Solis 26 aprīkots ar 24 ZS Mitsubishi MVS-3L2 dzinēju (aukstais starts, trīs cilindri). Pārī ar dzinēju (3+1) x 2 pārnesumu kārba ar viena diska saķeri. 4 x 4 piedziņa ar aizmugures diferenciāļa bloķēšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Stūres vadība aprīkota ar hidropastiprinātāju, kas ievērojami atvieglo operatora darbu. Traktora jūgvārpsta – 540/1000. Aprīkojumā – rozete piekabei, mīkstais sēdeklis, aizmugures skata spogulis.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Top
s
 

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.