Ingus Alliks.

Par LM valsts sekretāru apstiprina Ingu Alliku 0

Valdība otrdien, 30.augustā, par Labklājības ministrijas (LM) valsts sekretāru apstiprināja līdzšinējo valsts sekretāra vietnieku Ingu Alliku.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

Darbu valsts sekretāra amatā Alliks uzsāks 5.septembrī.

Allikam ir ilgstoša un pieredzes bagāta karjera valsts pārvaldē. Tā sākta Valsts sociālās apdrošināšanas fondā, un kopš 1997.gada turpināta Labklājības ministrijā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Allikam ir ievērojamas profesionālās zināšanas un pieredze darba plānošanā, koordinēšanā un uzraudzībā sociālās apdrošināšanas, sociālās palīdzības, sociālās iekļaušanas, sociālā darba, darba attiecību, darba aizsardzības, sociālā dialoga, bērnu un ģimenes politikas jomās.

Allika Latvijas Universitātē iegūtais sociālo zinātņu maģistra grāds politikas zinātnē, kā arī ilggadējā pieredze vadošos amatos valsts pārvaldē, ir būtiski LM mērķu sasniegšanā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.