Foto no Pixabay.com

Par mata tiesu no traģēdijas: septiņus gadus vecs zēns izglābjas pēc ielūšanas ledū 0

Pievieno LA.LV

Nedēļas nogalē Liepājas Pašvaldības policijas darbinieki mājās nogādājuši kādu zēnu, kurš bija ielūzis ūdenstilpes ledū, aģentūru LETA informēja policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Kokteilis
Cilvēkiem, kas dzimuši šajos datumos, piemīt monarha temperaments
Dārzs
Lapsenes neuzbrūk nejauši. Lūk, kas tās pievelk pie konkrētiem cilvēkiem 5
Apokalipse pēc vētras: lūk, kāpēc “nobruka” sakari un nebija iespējams izsaukt palīdzību
Lasīt citas ziņas

Policija piektdien pa dienu reaģējusi uz informāciju, ka pie Dunikas ielas esošās ūdenstilpes atrodas nepilngadīgi bērni, kuri dodas uz ledus. Ierodoties notikuma vietā, pie ūdenstilpes tika pamanīti trīs bērni, un vienam no viņiem bijis slapjš apģērbs un apavi.

Bērni paskaidroja, ka pirms īsa brīža zēns bija ielūzis ledū.

CITI ŠOBRĪD LASA

2011.gadā dzimušais samirkušais zēns nogādāts dzīvesvietā un nodots vecākiem, kuriem tika atstāta pavēste par ierašanos Nepilngadīgo lietu nodaļā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.